اسرائیل به دنبال حکمرانی بر تمام کشورهای عربی است/ مقاومت، ایستادگی و انتفاضه راه‌حل مقابله با اسرائیل و آمریکا واکنش شدید امام‌جمعه جویبار به جشن‌های نامتعارف شهرداری/ اگر می توانید سبد کالا تهیه و نیازمندان را شاد کنید برگزاری محفل انس با قرآن در شهرستان جویبار + تصاویر اروپا قابل‌اعتماد نیست زیرا طرف آمریکا است با مدیریت صحیح کاهش چشمگیری در مصرف آب کشاورزی داشیم/ فقط ۳۰ درصد آب ذخیره آب‌بندان ها مصرف شد حل مشکل زباله شهر جویبار نیاز به عزم شهرستانی دارد/ مشکلات مالی مانع بهبود وضعیت زمین دپوی زباله است سفالینه های «کلاگرمحله» بازار ندارد/ آخرین بازمانده‌های سفالگری سفالگری جویبار دولت باید برجام را با نگاه مقام معظم رهبری مدیریت کند/ FATF در چارچوب حقوقی و قضایی است نه سیاسی دپوی زباله در باغ های جویبار/ روستاها درگیر بحران زباله ۹۵ درصد مساجد جویبار دارای روحانی هستند/ از ظرفیت روحانیون بومی در ماه رمضان استفاده می‌کنیم

به گزارش خبرنگار جویباران،حسن یزدانی کشتی‌گیر وزن ۸۶ کیلوگرم تیم ملی کشورمان در رقابت‌های آسیایی کشتی آزاد در شهر بیشکک قرقیزستان با شکست قاطع تمام رقبای خود به مدال طلای این رقابت‌ها دست‌یافت.

یزدانی که در دور نخست استراحت کرد در دور دوم دولت بيكوف از قزاقستان را با نتيجه ١٢ بر٢ شكست داد و راهی مرحله نیمه‌نهایی شد.

وی در نیمه‌نهایی در كمتر از سه دقيقه جاورايل شاپيف از ازبكستان را با نتيجه ١٣ بر صفر شكست داد و فيناليست شد و در فینال موفق شد اویوتمان اورگودول از مغولستان را با نتیجه ١٠ بر صفر شكست دهد و به مدال طلا مسابقات آسیایی دست پیدا کند.

ایمان صادقی دیگر کشتی‌گیر جویباری عضو تیم ملی کشورمان در این رقابت‌ها در دور نخست موفق شد همرايف از تركمنستان را با نتيجه ٨ بر صفر شكست دهد و در دور دوم ليانگ از چين را با نتيجه ٦بر٣ شكست داد.

وی در دیدار نیمه‌نهایی وزن ۶۱ کیلوگرم مقابل نوریسلام سانایف دارنده مدال برنز آسیا و نفر پنجم جهان از قزاقستان با نتیجه ۷ بر ۴ شکست خورد و راهی دیدار رده‌بندی شد و در رده‌بندی با نتيجه پنج بر صفر در مقابل ژولچو بيكوف از قرقيزستان شكست خورد و پنجم شد.

براین اساس پرونده کشتی‌گیران جویباری عضو تیم ملی کشتی آزاد کشورمان در رقابت‌های آسیایی قرقیزستان با دو طلا و یک‌پنجمی به پایان رسید.