به گزارش خبرنگار جویباران،حسن یزدانی کشتی‌گیر وزن ۸۶ کیلوگرم تیم ملی کشورمان در رقابت‌های آسیایی کشتی آزاد در شهر بیشکک قرقیزستان با شکست قاطع تمام رقبای خود به مدال طلای این رقابت‌ها دست‌یافت.

یزدانی که در دور نخست استراحت کرد در دور دوم دولت بیکوف از قزاقستان را با نتیجه ١٢ بر٢ شکست داد و راهی مرحله نیمه‌نهایی شد.

وی در نیمه‌نهایی در کمتر از سه دقیقه جاورایل شاپیف از ازبکستان را با نتیجه ١٣ بر صفر شکست داد و فینالیست شد و در فینال موفق شد اویوتمان اورگودول از مغولستان را با نتیجه ١٠ بر صفر شکست دهد و به مدال طلا مسابقات آسیایی دست پیدا کند.

ایمان صادقی دیگر کشتی‌گیر جویباری عضو تیم ملی کشورمان در این رقابت‌ها در دور نخست موفق شد همرایف از ترکمنستان را با نتیجه ٨ بر صفر شکست دهد و در دور دوم لیانگ از چین را با نتیجه ۶بر٣ شکست داد.

وی در دیدار نیمه‌نهایی وزن ۶۱ کیلوگرم مقابل نوریسلام سانایف دارنده مدال برنز آسیا و نفر پنجم جهان از قزاقستان با نتیجه ۷ بر ۴ شکست خورد و راهی دیدار رده‌بندی شد و در رده‌بندی با نتیجه پنج بر صفر در مقابل ژولچو بیکوف از قرقیزستان شکست خورد و پنجم شد.

براین اساس پرونده کشتی‌گیران جویباری عضو تیم ملی کشتی آزاد کشورمان در رقابت‌های آسیایی قرقیزستان با دو طلا و یک‌پنجمی به پایان رسید.