به گزارش خبرنگار جویباران،حسن یزدانی کشتی‌گیر وزن ۸۶ کیلوگرم تیم ملی کشورمان در رقابت‌های آسیایی کشتی آزاد در شهر بیشکک قرقیزستان با شکست قاطع تمام رقبای خود به مدال طلای این رقابت‌ها دست‌یافت.

یزدانی که در دور نخست استراحت کرد در دور دوم دولت بيكوف از قزاقستان را با نتيجه ١٢ بر٢ شكست داد و راهی مرحله نیمه‌نهایی شد.

وی در نیمه‌نهایی در كمتر از سه دقيقه جاورايل شاپيف از ازبكستان را با نتيجه ١٣ بر صفر شكست داد و فيناليست شد و در فینال موفق شد اویوتمان اورگودول از مغولستان را با نتیجه ١٠ بر صفر شكست دهد و به مدال طلا مسابقات آسیایی دست پیدا کند.

ایمان صادقی دیگر کشتی‌گیر جویباری عضو تیم ملی کشورمان در این رقابت‌ها در دور نخست موفق شد همرايف از تركمنستان را با نتيجه ٨ بر صفر شكست دهد و در دور دوم ليانگ از چين را با نتيجه ٦بر٣ شكست داد.

وی در دیدار نیمه‌نهایی وزن ۶۱ کیلوگرم مقابل نوریسلام سانایف دارنده مدال برنز آسیا و نفر پنجم جهان از قزاقستان با نتیجه ۷ بر ۴ شکست خورد و راهی دیدار رده‌بندی شد و در رده‌بندی با نتيجه پنج بر صفر در مقابل ژولچو بيكوف از قرقيزستان شكست خورد و پنجم شد.

براین اساس پرونده کشتی‌گیران جویباری عضو تیم ملی کشتی آزاد کشورمان در رقابت‌های آسیایی قرقیزستان با دو طلا و یک‌پنجمی به پایان رسید.