دوشنبه
۲۷ خرداد ۱۳۹۸
کد خبر : 71947
۲۱ اسفند ۱۳۹۶؛ ساعت ۲:۱۹
0 views

فرماندار جویبار:

مدیران در سال 97 با برنامه‌ریزی و تدبیر کارها را دنبال کنند

فرماندار شهرستان جویبار اظهار کرد: : مدیران دستگاه‌های اجرایی باید برای سال 97 برنامه‌ریزی کنند و طرح‌ها و پروژه‌های خود را باتدبیر دنبال کنند.

به گزارش خبرنگار جویباران، رجبعلی وهابی در آخرین جلسه شورای اداری شهرستان جویبار در سال 96 گفت: یاد شهدا انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و امنیت کشور گرامی باد که امنیت و آرامش امروز ما مدیون خون این عزیزان هستیم.

وی از تلاش و همت مدیران شهرستان در سال جاری تشکر و قدردانی کرد و افزود: مدیران دستگاه‌های اجرایی باید برای سال 97 برنامه‌ریزی کنند و طرح‌ها و پروژه‌های خود را دنبال کنند.

فرماندار جویبار تأکید کرد: همه باید در انجام وظایف خود اهتمام داشته و خدمت‌رسانی به مردم به‌طور جد در دستور کار خود قرار دهند.

علی یاری شهردار جویبار گفت: از نیازهای اساسی شهر جویبار اطلاع داریم و با برنامه‌ریزی کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت به دنبال رفع این نیازها هستیم.

وی یکی از مشکلات شهرداری جویبار را نداشتن منابع درآمدی ثابت اعلام کرد و افزود: به دلیل محدودیت‌های منابع مالی انجام برخی از کارها برای ما سخت است و نیاز به منابع درآمدی پایدار هستیم.

شهردار جویبار از دستگاه‌ها و نهادهای اجرایی و مردم خواست تا با شهرداری در آبادانی شهر همراه باشند.

علی‌اصغر قاسمی شهردار شهر کوهی خیل در این جلسه اظهار کرد: طرح‌های بسیار خوبی در شهر کوهی خیل با همکاری و مشارکت مردم در سال 96 انجام شد.

وی با اشاره به مدیریت یکپارچه شهری گفت: باید مسئولین با همکاری و هماهنگی یک سیستم مدیریتی یکپارچه شهری داشته باشند تا رضایتمندی مردم شهر حاصل شود.

شهردار کوهی خیل تصریح کرد:60 درصد از بودجه شهرداری کوهی خیل عمرانی و 40 درصد آن هزینه‌های جاری است که امیدواریم با همین روال اقدامات مطلوبی در جهت پیشرفت و توسعه شهری انجام دهیم.تگ:


نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

اخرین اخبار