اسرائیل به دنبال حکمرانی بر تمام کشورهای عربی است/ مقاومت، ایستادگی و انتفاضه راه‌حل مقابله با اسرائیل و آمریکا واکنش شدید امام‌جمعه جویبار به جشن‌های نامتعارف شهرداری/ اگر می توانید سبد کالا تهیه و نیازمندان را شاد کنید برگزاری محفل انس با قرآن در شهرستان جویبار + تصاویر اروپا قابل‌اعتماد نیست زیرا طرف آمریکا است با مدیریت صحیح کاهش چشمگیری در مصرف آب کشاورزی داشیم/ فقط ۳۰ درصد آب ذخیره آب‌بندان ها مصرف شد حل مشکل زباله شهر جویبار نیاز به عزم شهرستانی دارد/ مشکلات مالی مانع بهبود وضعیت زمین دپوی زباله است سفالینه های «کلاگرمحله» بازار ندارد/ آخرین بازمانده‌های سفالگری سفالگری جویبار دولت باید برجام را با نگاه مقام معظم رهبری مدیریت کند/ FATF در چارچوب حقوقی و قضایی است نه سیاسی دپوی زباله در باغ های جویبار/ روستاها درگیر بحران زباله ۹۵ درصد مساجد جویبار دارای روحانی هستند/ از ظرفیت روحانیون بومی در ماه رمضان استفاده می‌کنیم
فرماندار جویبار:

به گزارش خبرنگار جویباران، رجبعلی وهابی در آخرین جلسه شورای اداری شهرستان جویبار در سال ۹۶ گفت: یاد شهدا انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و امنیت کشور گرامی باد که امنیت و آرامش امروز ما مدیون خون این عزیزان هستیم.

وی از تلاش و همت مدیران شهرستان در سال جاری تشکر و قدردانی کرد و افزود: مدیران دستگاه‌های اجرایی باید برای سال ۹۷ برنامه‌ریزی کنند و طرح‌ها و پروژه‌های خود را دنبال کنند.

فرماندار جویبار تأکید کرد: همه باید در انجام وظایف خود اهتمام داشته و خدمت‌رسانی به مردم به‌طور جد در دستور کار خود قرار دهند.

علی یاری شهردار جویبار گفت: از نیازهای اساسی شهر جویبار اطلاع داریم و با برنامه‌ریزی کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت به دنبال رفع این نیازها هستیم.

وی یکی از مشکلات شهرداری جویبار را نداشتن منابع درآمدی ثابت اعلام کرد و افزود: به دلیل محدودیت‌های منابع مالی انجام برخی از کارها برای ما سخت است و نیاز به منابع درآمدی پایدار هستیم.

شهردار جویبار از دستگاه‌ها و نهادهای اجرایی و مردم خواست تا با شهرداری در آبادانی شهر همراه باشند.

علی‌اصغر قاسمی شهردار شهر کوهی خیل در این جلسه اظهار کرد: طرح‌های بسیار خوبی در شهر کوهی خیل با همکاری و مشارکت مردم در سال ۹۶ انجام شد.

وی با اشاره به مدیریت یکپارچه شهری گفت: باید مسئولین با همکاری و هماهنگی یک سیستم مدیریتی یکپارچه شهری داشته باشند تا رضایتمندی مردم شهر حاصل شود.

شهردار کوهی خیل تصریح کرد:۶۰ درصد از بودجه شهرداری کوهی خیل عمرانی و ۴۰ درصد آن هزینه‌های جاری است که امیدواریم با همین روال اقدامات مطلوبی در جهت پیشرفت و توسعه شهری انجام دهیم.