به گزارش خبرنگار جویباران، رجبعلی وهابی در آخرین جلسه شورای اداری شهرستان جویبار در سال ۹۶ گفت: یاد شهدا انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و امنیت کشور گرامی باد که امنیت و آرامش امروز ما مدیون خون این عزیزان هستیم.

وی از تلاش و همت مدیران شهرستان در سال جاری تشکر و قدردانی کرد و افزود: مدیران دستگاه‌های اجرایی باید برای سال ۹۷ برنامه‌ریزی کنند و طرح‌ها و پروژه‌های خود را دنبال کنند.

فرماندار جویبار تأکید کرد: همه باید در انجام وظایف خود اهتمام داشته و خدمت‌رسانی به مردم به‌طور جد در دستور کار خود قرار دهند.

علی یاری شهردار جویبار گفت: از نیازهای اساسی شهر جویبار اطلاع داریم و با برنامه‌ریزی کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت به دنبال رفع این نیازها هستیم.

وی یکی از مشکلات شهرداری جویبار را نداشتن منابع درآمدی ثابت اعلام کرد و افزود: به دلیل محدودیت‌های منابع مالی انجام برخی از کارها برای ما سخت است و نیاز به منابع درآمدی پایدار هستیم.

شهردار جویبار از دستگاه‌ها و نهادهای اجرایی و مردم خواست تا با شهرداری در آبادانی شهر همراه باشند.

علی‌اصغر قاسمی شهردار شهر کوهی خیل در این جلسه اظهار کرد: طرح‌های بسیار خوبی در شهر کوهی خیل با همکاری و مشارکت مردم در سال ۹۶ انجام شد.

وی با اشاره به مدیریت یکپارچه شهری گفت: باید مسئولین با همکاری و هماهنگی یک سیستم مدیریتی یکپارچه شهری داشته باشند تا رضایتمندی مردم شهر حاصل شود.

شهردار کوهی خیل تصریح کرد:۶۰ درصد از بودجه شهرداری کوهی خیل عمرانی و ۴۰ درصد آن هزینه‌های جاری است که امیدواریم با همین روال اقدامات مطلوبی در جهت پیشرفت و توسعه شهری انجام دهیم.