حجت‌الاسلام قنبر علی بهرامی در گفت‌وگو با خبرنگار جویباران با اشاره به‌روز شهید اظهار کرد: همه روز باید به یاد و در مسیر شهدا حضورداشته باشیم.

وی به برنامه‌های این اداره به مناسبت روز شهید اشاره و عنوان کرد: ۳۰۳ اصله نهال با همکاری اداره تبلیغات اسلامی، بنیاد شهید و شهرداری جویبار در گلزار شهدای سراجکلا به مناسبت روز شهید غرس شد و همچنین از خانواده‌های معظم شهدا تجلیل شد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی جویبار گفت: در ایام فاطمیه اول و دوم برنامه بسیاری توسط این اداره و سایر ادارات ازجمله سه همایش بزرگ بانوان با عنوان مادران و خواهران فاطمی برگزار شد.

بهرامی بابیان اینکه ۶ مسجد بین‌راهی در شهرستان جویبار برای ایام نوروز به مسافران خدمت‌رسانی می‌کنند اظهار کرد: مسجد بی‌بی نسا، امام حسن عسگری(ع) شهر کوهی خیل، مسجد حیدرآباد، فقیه محله، شیب آب‌بندان و امام حسن مجتبی(ع) در شهر جویبار با حضور روحانی هم به اقامه نماز و هم مشاوره‌های دینی در ایام تعطیلات نوروزی می‌پردازند.

وی همچنین به برگزاری مراسم اعتکاف اشاره و تصریح کرد: مراسم اعتکاف روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین ۹۷ برگزار می‌شود که تاکنون برگزاری این مراسم در ۱۴ مسجد در شهرستان قطعی شده است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی جویبار افزود: دو مسجد در شهر و ۱۲ مسجد در روستاهای شهرستان جویبار مراسم اعتکاف سال ۹۷ را برگزار می‌کنند و در حال گفت‌وگو با هیئت‌امنای سه مسجد دیگر برای این مراسم هستیم.

بهرامی به بحث حجاب در اسلام اشاره و عنوان کرد: برخی از دشمنان اسلام می‌خواهند با دروغ‌پردازی و مکر و حیله نگاه مردم ایران را نسبت به دین مبین اسلام و احکام بدبین کنند که امروز دست بر روی حجاب بانوان ما گذاشتند.

وی خاطرنشان کرد: حجاب بانوان در زمان قبل از ورود اسلام هم در ایران بود و از بدو خلقت وجود داشته است که علاوه بر اینکه یک امر دینی است یک امر عقلی نیز است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی جویبار گفت: قبح و حسن حجاب ذاتی است و در آن اجبار نمی‌خواهد بلکه معرفت نیاز است که اسلام بهترین و والاترین نگاه را به زن دارد.