چهارشنبه
۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر : 71949
۲۱ اسفند ۱۳۹۶؛ ساعت ۳:۱۶
0 views

رئیس اداره تبلیغات اسلامی جویبار:

اسلام بهترین و والاترین نگاه را به زن دارد/ برگزاری اعتکاف در 14 مسجد شهرستان جویبار قطعی شد

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان جویبار گفت: مراسم اعتکاف روزهای 12 و 13 فروردین 97 برگزار می‌شود که تاکنون برگزاری این مراسم در 14 مسجد در شهرستان قطعی شده است.

حجت‌الاسلام قنبر علی بهرامی در گفت‌وگو با خبرنگار جویباران با اشاره به‌روز شهید اظهار کرد: همه روز باید به یاد و در مسیر شهدا حضورداشته باشیم.

وی به برنامه‌های این اداره به مناسبت روز شهید اشاره و عنوان کرد: 303 اصله نهال با همکاری اداره تبلیغات اسلامی، بنیاد شهید و شهرداری جویبار در گلزار شهدای سراجکلا به مناسبت روز شهید غرس شد و همچنین از خانواده‌های معظم شهدا تجلیل شد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی جویبار گفت: در ایام فاطمیه اول و دوم برنامه بسیاری توسط این اداره و سایر ادارات ازجمله سه همایش بزرگ بانوان با عنوان مادران و خواهران فاطمی برگزار شد.

بهرامی بابیان اینکه 6 مسجد بین‌راهی در شهرستان جویبار برای ایام نوروز به مسافران خدمت‌رسانی می‌کنند اظهار کرد: مسجد بی‌بی نسا، امام حسن عسگری(ع) شهر کوهی خیل، مسجد حیدرآباد، فقیه محله، شیب آب‌بندان و امام حسن مجتبی(ع) در شهر جویبار با حضور روحانی هم به اقامه نماز و هم مشاوره‌های دینی در ایام تعطیلات نوروزی می‌پردازند.

وی همچنین به برگزاری مراسم اعتکاف اشاره و تصریح کرد: مراسم اعتکاف روزهای 12 و 13 فروردین 97 برگزار می‌شود که تاکنون برگزاری این مراسم در 14 مسجد در شهرستان قطعی شده است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی جویبار افزود: دو مسجد در شهر و 12 مسجد در روستاهای شهرستان جویبار مراسم اعتکاف سال 97 را برگزار می‌کنند و در حال گفت‌وگو با هیئت‌امنای سه مسجد دیگر برای این مراسم هستیم.

بهرامی به بحث حجاب در اسلام اشاره و عنوان کرد: برخی از دشمنان اسلام می‌خواهند با دروغ‌پردازی و مکر و حیله نگاه مردم ایران را نسبت به دین مبین اسلام و احکام بدبین کنند که امروز دست بر روی حجاب بانوان ما گذاشتند.

وی خاطرنشان کرد: حجاب بانوان در زمان قبل از ورود اسلام هم در ایران بود و از بدو خلقت وجود داشته است که علاوه بر اینکه یک امر دینی است یک امر عقلی نیز است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی جویبار گفت: قبح و حسن حجاب ذاتی است و در آن اجبار نمی‌خواهد بلکه معرفت نیاز است که اسلام بهترین و والاترین نگاه را به زن دارد.

 

 تگ:


نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

اخرین اخبار