سه شنبه
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر : 72021
۲۵ اسفند ۱۳۹۶؛ ساعت ۸:۳۰
0 views

نماینده ولی‌فقیه در نیروی قدس سپاه:

جمهوری اسلامی ایران تنها حامی اسلام حقیقی در جهان است

نماینده ولی‌فقیه در سپاه قدس اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران تنها کشوری است که از اسلام حقیقی حمایت می‌کند و امروز ایران به دنبال گسترش اسلام ناب محمدی(ص) در کل جهان است.

به گزارش خبرنگار جویباران، حجت‌الاسلام‌ علی شیرازی در یادواره شهدای بخش گیلخواران در روستای دونچال گفت: تمام شهدا پایبند به اصولی همچون ایمان به خدا و نفی استکبار و طاغوت، ایمان به اولیا الهی و ولایت، ایمان به اسلام ناب محمدی است.

وی افزود: شهدا به اسلامی اعتقاد داشتند که از مظلوم حمایت می‌کند و در برابر طاغوت ایستادگی می‌کند.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه قدس بابیان اینکه جمهوری اسلامی ایران تنها کشوری است که از اسلام حقیقی حمایت می‌کند اظهار کرد: امروز ایران به دنبال گسترش اسلام ناب محمدی(ص) در کل جهان است.

حجت‌الاسلام‌ شیرازی تصریح کرد: شهید مدافع حرم یعنی شهید حامی دین است.

وی با اشاره به اینکه همه شهدا دارای هدف بودند گفت: استقلال از استکبار، آزادی، عدالت اجتماعی، پیشرفت، ایجاد تمدن بزرگ اسلامی ازجمله اهداف شهدا بود.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه قدس خاطرنشان کرد: ما قطعه‌قطعه می‌شویم اما هرگز زیر بار ظلم و ستم نخواهیم رفت و اجازه نمی‌دهیم دین، انقلاب و ولایت آسیبی ببیند.

حجت‌الاسلام‌ شیرازی بیان کرد: تا زمانی که همگام، همراه و حامی ولایت‌فقیه باشیم قطعاً هیچ کشوری توانایی و قدرت شکست این انقلاب را ندارد.تگ:


نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

اخرین اخبار