به گزارش خبرنگار جویباران، حجت‌الاسلام محمدتقی نادعلی زاده در آخرین خطبه‌های نماز جمعه سال ۹۶ گفت: در این ماه عاشقان زیادی به راهی سرزمین نور می‌شوند که راهیان نور یعنی راه شهید، ایثار و فداکاری و  ولایت‌پذیری است.

وی از مدیران شهرستان جویبار خواست که در اعزام علاقه‌مندان به این سفر همت و تلاش وافری کنند.

امام‌جمعه جویبار با اشاره به فرارسیدن عید نوروز اظهار کرد: اسلام با عید نوروز مخالف نیست بلکه با سنتی که باعث  صله‌رحم، دوستی و صمیمت شود استقبال می‌کند.

نادعلی زاده تصریح کرد: در ایام نوروز کسانی که خدای‌نکرده باهم  قهر هستند  آشتی کنند و نهال محبت، دوستی و اخلاق نیک را تنومندتر کنند.

وی از آمادگی شهرستان در پذیرایی از مسافران نوروزی خبر داد و گفت: نیروهای اجرایی، خدماتی و نظامی امدادی در شهرستان در ایام نوروز آماده خدمت‌رسانی به مسافران و مهمانان نوروزی هستند.

امام‌جمعه جویبار به کنار گذاشتن وزیر خارجه آمریکا توسط ترامپ اشاره و عنوان کرد: این کار نشان از تفکر و کینه و دشمنی دولت آمریکا علیه ایران است.

نادعلی زاده بیان کرد: ملت ایران از تحریم‌ها هیچ باکی ندارد و در برابر مذاکره در مورد توانمندی‌های موشکی ایران به‌شدت مخالف و مقابل آن ایستادگی می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: خواسته‌های آمریکا تمامی ندارد و تسلیم شدن در برابر آن‌ها افزایش خواسته‌های نامعقول آن‌ها را در پی دارد.