چهارشنبه
۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر : 72131
۲۷ اسفند ۱۳۹۶؛ ساعت ۱:۴۴
0 views

فرمانده انتظامی جویبار:

نیروی انتظامی آماده خدمات‌رسانی به شهروندان و مسافران در ایام نوروز است

فرمانده انتظامی شهرستان جویبار گفت: نیروی انتظامی شهرستان جویبار در ایام نوروز در آماده‌باش کامل جهت ایجاد نظم و امنیت و خدمات‌رسانی به شهروندان و مسافران نوروزی است.

به گزارش خبرنگار جویباران،  سرهنگ اکبر درویشی در مراسم افتتاح قرارگاه نوروزی شهرستان جویبار اظهار کرد: شعار این قرارگاه « آرامش بهاری بانظم و امنیت» برای مردم و مسافران نوروزی است که نیروی انتظامی جویبار به‌صورت کامل آماده خدمات‌رسانی در این ایام است.

وی از آماده‌باش 100درصدی مجموعه نیروی انتظامی شهرستان جویبار از امروز تا پایان تعطیلات نوروزی خبر داد گفت: همه نیروهای پلیس در بخش‌های مختلف آماده خدمت‌رسانی به مردم و مسافران نوروزی هستند و راه‌اندازی این قرارگاه به‌منظور خدمت‌رسانی، راهنمایی و هدایت مسافران نوروزی در مبادی ورودی و خروجی شهرستان جویبار به‌صورت 24 ساعته است.

فرمانده انتظامی جویبار تصریح کرد: از همه نیروهای پلیس می‌خواهیم به وظایف خود به‌خوبی عمل کنند تا رضایت شهروندان و مسافران عزیز فراهم شود.

درویشی در پایان از خانواده‌ها خواست با رعایت مسائل پیشگیرانه و به‌کارگیری آموزش‌های پلیس درزمینه‌های مختلف، ایام تعطیلات خوبی را برای خود رقم بزنند.تگ:


نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

اخرین اخبار