چهارشنبه
۱ خرداد ۱۳۹۸
کد خبر : 72138
۲۸ اسفند ۱۳۹۶؛ ساعت ۹:۰۲
0 views

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جویبار:

هدف اردوهای راهیان نور پایداری در راه انقلاب و شهداست/ از ابتدای اسفند تاکنون 7 کاروان از جویبار به اردوی راهیان نور اعزام شدند

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جویبار گفت: این برنامه فرهنگی زمینه توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تحقق آرمان‌های انقلاب و ارزش‌های والای شهدا و رزمندگان را در بین جوانان و خانواده‌ها نهادینه کرده است.

به گزارش خبرنگار جویباران، سرهنگ اسماعیل نادعلی طی گفت‌وگویی اظهار کرد: از ابتدای اسفند تاکنون 215 نفر در قالب کاروان با 7 دستگاه اتوبوس به اردوی راهیان نور در مناطق عملیاتی دفاع مقدس در جنوب کشور اعزام شدند.

وی افزود: 180 نفر نیز با خودروی شخصی راهی این سرزمین شدند و در ایام تعطیلات نوروزی نیز یک کاروان دیگر از شهرستان جویبار به مناطق عملیاتی دفاع مقدس در جنوب کشور اعزام خواهند شد.

فرمانده ناحیه  مقاومت بسیج جویبار ترویج فرهنگ ایثار ،شجاعت و آشنایی بافرهنگ مقاومت را از اهداف  برگزاری اردوهای راهیان نور  اعلام کرد گفت: این برنامه فرهنگی باهدف آگاه‌سازی و آشنا کردن نسل جوان با رشادت‌ها، شجاعت‌های رزمندگان و پاسداشت فرهنگ متعالی جهاد و ایثار است که می‌تواند یکی از راهکارهای مقابله با جنگ نرم محسوب شود.

نادعلی یکی دیگر از اهداف اردوهای راهیان نور را پایداری در راه انقلاب و شهدا دانست افزود: این برنامه فرهنگی زمینه توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تحقق آرمان‌های انقلاب و ارزش‌های والای شهدا و رزمندگان را در بین جوانان و خانواده‌ها نهادینه کرده است.تگ:


نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

اخرین اخبار