علی رمضانی طی گفت‌وگویی با خبرنگار جویباران از آمادگی کامل پلیس راهنمایی رانندگی شهرستان جویبار در تعطیلات نوروزی خبر داد و گفت: پلیس‌راه شهرستان جویبار با تمام توان خودرویی و پرسنلی در آماده‌باش کامل در خدمت مسافران و شهروندان در تعطیلات نوروز هستند.

وی افزود: طرح خدمات سفر نوروز ۹۷ در سراسر کشور از ۲۴ اسفند آغازشده و تا ۱۵ فروردین‌ماه سال ۹۷ ادامه خواهد داشت.

رئیس پلیس‌راه جویبار بابیان اینکه امیدواریم امسال نوروزی ایمن‌تر داشته باشیم اظهار کرد: از مسافران و شهروندان تقاضا داریم تا ضمن رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از بروز حوادث رانندگی پیشگیری کنند.

رمضانی با اشاره به نقاط حادثه‌خیز شهرستان جویبار اشاره و عنوان کرد: ۱۳ نقطه حادثه‌خیز در شهرستان جویبار وجود داشت که ۸ نقطه آن برطرف شد و ۵ نقطه باقی‌مانده نیز در حال برطرف شدن است.

وی تصریح کرد: با اجرای طرح ایمن‌سازی محور‌های مواصلاتی میزان تصادفات جاده‌ای در جویبار امسال به نسبت مدت مشابه سال گذشته ۳۴ درصد کاهش‌یافته است.

رئیس پلیس‌راه جویبار از کاهش تصادفات جاده در سال ۹۶ خبر داد و گفت: در سال ۹۶ نسبت به سال گذشته در بخش تصادفات منجر به فوت ۱۲ درصد و در تصادفات جرحی ۱۹ درصد کاهش داشته‌ایم.

رمضانی خاطرنشان کرد: در این ایام پلیس‌راه جویبار با ۵ تیم محسوس و ۲ تیم نامحسوس در مسیرهای مواصلاتی شهرستان جویبار گشت زنی خواهند کرد.

وی از مردم خواست در صورت بروز مشکل یا حادثه جاده‌ای با شماره ۱۱۰ و یا با شماره ۴۲۵۶۳۸۳۳ به‌صورت شبانه‌روزی ارتباط برقرار کنند.