چهارشنبه
۱ خرداد ۱۳۹۸
کد خبر : 72214
۱۲ فروردین ۱۳۹۷؛ ساعت ۸:۳۰
0 views

دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر جویبار:

تشکیل جمهوری اسلامی امید را در دل محرومان و مستضعفان جهان زنده کرد

دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر شهرستان جویبار گفت: تشکیل جمهوری اسلامی نه‌فقط اراده ملت را بر سرنوشت خود به اثبات رساند و برای آنان استقلال و آزادی را به ارمغان آورد، بلکه امید را در دل محرومان و مستضعفان جهان برافروخت.

به گزارش خبرنگار جویباران، قربان متولی طی گفت‌وگویی با اشاره به فرارسیدن روز 12 فروردین اظهار کرد: در 12فروردین 1358 ثمره مبارزات ضد سلطنتی و طاغوتی و شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی ملت ایران به بار نشست و نظام جمهوری اسلامی ایران استقرار یافت.

وی بابیان اینکه ملت مسلمان ایران در این روز رسماً نظام جمهوری تأیید کردند گفت: در روز پربرکت 12 فروردین، نظامی متولد شد که نور اسلام عزیز را بار دیگر، نه‌فقط در ایران بلکه در سراسر جهان متجلّی ساخت.

دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر جویبار بیان کرد: حکومتی که در این روز تشکیل شد بر پایه عدالت اسلامی طرح‌ریزی و به تمام دنیا ثابت کرد که اگر مردم یک کشور اراده و همبستگی داشته باشند می‌توانند بر تمام قدرت‌های دنیا و در برابر دخالت‌ها و نفوذ بیگانگان به پیروزی برسند و آن‌ها را تسلیم اراده‌ی خود سازند.

متولی با اشاره به اینکه در روز 12 فروردین نور امید در دل محرومان و مستضعفان جهان زنده شد خاطرنشان کرد: تشکیل جمهوری اسلامی نه‌فقط اراده ملت را بر سرنوشت خود به اثبات رساند و برای آنان استقلال و آزادی را به ارمغان آورد، بلکه امید را در دل محرومان و مستضعفان جهان برافروخت که آنان نیز می‌توانند بعد از قرن‌ها رنج و درد، جلوه‌ای از وعده خداوند تبارک‌وتعالی را ببینند؛ همان وعده پیروزی مستضعفان بر مستکبران را، که کتاب وحی، آن را نوید می‌دهد.تگ:


نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

اخرین اخبار