اسرائیل به دنبال حکمرانی بر تمام کشورهای عربی است/ مقاومت، ایستادگی و انتفاضه راه‌حل مقابله با اسرائیل و آمریکا واکنش شدید امام‌جمعه جویبار به جشن‌های نامتعارف شهرداری/ اگر می توانید سبد کالا تهیه و نیازمندان را شاد کنید برگزاری محفل انس با قرآن در شهرستان جویبار + تصاویر اروپا قابل‌اعتماد نیست زیرا طرف آمریکا است با مدیریت صحیح کاهش چشمگیری در مصرف آب کشاورزی داشیم/ فقط ۳۰ درصد آب ذخیره آب‌بندان ها مصرف شد حل مشکل زباله شهر جویبار نیاز به عزم شهرستانی دارد/ مشکلات مالی مانع بهبود وضعیت زمین دپوی زباله است سفالینه های «کلاگرمحله» بازار ندارد/ آخرین بازمانده‌های سفالگری سفالگری جویبار دولت باید برجام را با نگاه مقام معظم رهبری مدیریت کند/ FATF در چارچوب حقوقی و قضایی است نه سیاسی دپوی زباله در باغ های جویبار/ روستاها درگیر بحران زباله ۹۵ درصد مساجد جویبار دارای روحانی هستند/ از ظرفیت روحانیون بومی در ماه رمضان استفاده می‌کنیم
بخشدار مرکزی جویبار:

به گزارش خبرنگار جویباران، محمد مدانلو در اولین همایش علمی-توجیهی شوراهای اسلامی و دهیاران روستاهای بخش مرکزی جویبار گفت: دهیاران و شوراهای اسلامی باید در جهت تحقق شعار و سیاست سال که از سوی مقام معظم رهبری بیان‌شده است قدم بردارند تا ضمن شکوفایی اقتصادی کشور با این سیاست میزان بیکاری و آسیب‌های اجتماعی نیز کاهش می‌یابد.

وی به اشاره به وضعیت نامناسب آب در شهرستان جویبار اظهار کرد: باید با مدیریت و اصلاح الگوی مصرف به‌ویژه در بخش کشاورزی که وظیفه دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها است فصل زراعی را با کمترین مشکلات پشت سر بگذاریم.

بخشدار مرکزی جویبار تأکید کرد: ذخیره‌سازی بسیار مناسبی در آب‌بندان‌های این بخش صورت گرفته و با لایروبی به‌موقع آب‌بندان‌ها، رودخانه و نهرها در این بخش از هدر رفت آب با توجه به این شرایط جلوگیری شده است.

مدانلو خاطرنشان کرد: با توجه به مصوبه جدید شورای حفظ حقوق بیت‌المال زمین‌هایی که جز مراتع طبیعی و بلااستفاده است و ظرفیت ذخیره‌سازی آب را دارد به آب‌بندان تبدیل می‌شود.

رجبعلی وهابی فرماندار شهرستان جویبار در این جلسه اظهار کرد: امیدواریم با ساخت پایانه‌های صادراتی محصولاتی کشاورزی در جویبار، تولیدات باکیفیت این شهرستان را صادر کنیم.

وی افزود: با تغییر شرایط اقلیمی و خشک‌سالی در کشور تمام مدیران پای‌کار هستند تا مشکلات پیش روی این وضعیت را برای مردم این شهرستان تسهیل کنیم.

فرماندار جویبار تصریح کرد: با حفر دو حلقه چاه در سیمرغ و پهناب، لایروبی آب‌بندان‌ها و انتقال آب از سد مرحوم صالحی مازندرانی به رودخانه سیاه رود، امیدواریم مشکلات کم‌آبی در بخش شرب و کشاورزی با این اقدامات کمتر شود.

وهابی به نقش دهیاران و شوراها در کاهش آسیب‌های اجتماعی اشاره و عنوان کرد: با کمک دهیاران و شوراها و ریش‌سفیدان روستاها توانسته‌ایم آمار طلاق را در شهرستان کاهش دهیم.