به گزارش خبرنگار جویباران، حجت‌الاسلام محمدتقی نادعلی زاده در خطبه‌های عبادی-سیاسی نماز جمعه این هفته شهرستان جویبار با تبریک فرارسیدن عید مبعث گفت: حضرت محمد(ص) متعلق به یک دین و مذهب نیست بلکه به مردم کل جهان تعلق دارد.

وی افزود: در آستانه میلاد امام حسین(ع) و روز پاسدار نیز قرار داریم که این روز را به پاسداران انقلاب اسلامی تبریک می‌گوییم و امیدواریم همچون گذشته برای پایداری، استقلال و امنیت نظام جمهوری اسلامی ایران ایستادگی و مقاومت کنند.

امام‌جمعه جویبار با اشاره به کمبود آب در این شهرستان عنوان کرد: شهرستان جویبار بیش از  ۲هزار هکتار زمین زراعی دارد و این مقدار آب موجود در پشت سدها کفاف این مقدار زمین را نمی‌دهد که در این رابطه جلسات متعددی تشکیل و راه‌حل‌هایی پیشنهاد شد که امیدواریم این مشکل را تسهیل کند.

نادعلی زاده گفت: مشکل آب شرب با حفر دو حلقه چاه تا حدودی مرتفع خواهد شد اما مهم‌ترین کار در این وضعیت رعایت الگوی مصرف توسط مردم است.

وی به تحولات سوریه اشاره و خاطرنشان کرد: دولت سوریه با آزادسازی بسیاری از شهرها ازجمله دوما و غوطه شرقی به بزرگ‌ترین موفقیت دست‌یافته است.

امام‌جمعه جویبار ادعای غربی‌ها در مورداستفاده سلاح شیمیایی توسط دولت سوریه را رد کرد و گفت: دولتی که در حال پیروزی است و ساختار داعش را نابود کرده است نیازی به استفاده از این دسیسه‌ها ندارد.

نادعلی زاده تصریح کرد: آمریکا و هم‌پیمانانش به دلیل شکست در سوریه، عراق و یمن سلاح شیمیایی را بهانه کردند تا دخالت مستقیم کنند.