به گزارش خبرنگار جویباران، سرهنگ اسماعیل نادعلی به مناسبت فرارسیدن روز پاسدار گفت: روز پاسدار با تأثیر و الگو گرفتن از قیام امام حسین (ع) در پاسداری از اسلام ناب محمدی (ص) از سوی بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) نام‌گذاری شد.
وی بابیان اینکه اقتدار پاسداران سبب رعب و وحشت در دل دشمنان انقلاب اسلامی‌شده است اظهار کرد: امروز به برکت حضور جوانان نخبه و انقلابی در بدنه سپاه پاسداران یک جهش عظیمی در عرصه دستاوردهای نظامی به‌دست‌آمده که وحشت را به جان دشمنان جمهوری اسلامی ایران انداخته است.
فرمانده ناحیه مقاومت جویبار از اتحاد و همدلی نیروهای مسلح و قرار گرفتن در مسیر اعتلای انقلاب اسلامی ایران اشاره و عنوان کرد: امروز نیروهای مسلح به‌ویژه ” سپاه سلحشور ” و ” ارتش مقتدر “، حول محور “ولایت”، سپر مستحکم و “بنیان مرصوص” انقلاب اسلامی و ملت ایران هستند و در اوج وحدت، یکپارچگی، هماهنگی آماده دفاع همه‌جانبه جهت ایجاد امنیت پایدار و آرامش مستمر و خدشه‌ناپذیر ملی هستند.
نادعلی بابیان اینکه دشمن بیش‌تر از ایمان و اخلاص بچه‌های ما می‌ترسد گفت: فدا کردن خود در راه اسلام معنای اصلی پاسداری است و بدون شک پاسداران شجاعت را از مکتب امام حسین (ع) آموختند.