چهارشنبه
۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر : 72339
۴ اردیبهشت ۱۳۹۷؛ ساعت ۱۲:۱۷
0 views

رئیس پلیس راهور جویبار:

فرهنگ‌سازی ترافيكي، اصلی‌ترین عامل کاهش تصادفات است

رئیس پلیس راهور شهرستان جویبار بیان کرد: اشتباهات رانندگان و خطاهاي انساني از مهم‌ترین علل بروز تصادفات به شمار می‌روند، لازم است با آموزش‌های مداوم، نسبت به ارتقاء فرهنگ ترافيكي عمومي اقدام كرد.

به گزارش خبرنگار جویباران، علی یوسف تبار در جلسه شورای ترافیک شهرستان جویبار بابیان اینکه 8 نقطه حادثه‌خیز در این شهرستان وجود دارد گفت: خیابان بحر خزر جویبار یکی از پرحادثه خیزترین خیابان شهرستان جویبار است که همه ادارات و نهادها باید برای رفع این نقاط حادثه‌خیز با پلیس راهور همکاری کنند تا شاهد خسارت‌های جانی و مالی همشهریان خود نباشیم.

وی به مستهلک شدن برخی از تابلوهای راهنمایی رانندگی در جویبار اشاره و عنوان کرد: بسیاری از این تابلوهای اعلائم راهنمایی و رانندگی برای دهه 70 است که دیگر فرسوده و مستهلک‌شده است که تعویض این تابلوها با شهرداری و جانمایی آن با پلیس راهور است.

رئیس پلیس راهور خاطرنشان کرد: جان انسان بیش از میلیون‌ها و حتی میلیاردها تومان ارزش دارد و بنابراین مدیران نباید مشکلات مالی را مانعی برای انجام کارها بدانند.

یوسف تبار تأکید کرد: اشتباهات رانندگان و خطاهاي انساني از مهم‌ترین علل بروز تصادفات به شمار می‌روند، لازم است با آموزش‌های مداوم، نسبت به ارتقاء فرهنگ ترافيكي عمومي اقدام كرد.

وی در پایان گفت: اميدواريم با رعايت بیش‌ازپیش قوانين و مقررات راهنمايي و رانندگي ازجمله؛ سرعت مجاز و مطمئنه، حرکت بين خطوط، استفاده از کلاه و کمربند ايمني و … شاهد کاهش تصادفات و افزايش انضباط ترافيکي در سطح شهرستان باشيمتگ:


نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

اخرین اخبار