رئیس پلیس راهور جویبار:

به گزارش خبرنگار جویباران، علی یوسف تبار در جلسه شورای ترافیک شهرستان جویبار بابیان اینکه ۸ نقطه حادثه‌خیز در این شهرستان وجود دارد گفت: خیابان بحر خزر جویبار یکی از پرحادثه خیزترین خیابان شهرستان جویبار است که همه ادارات و نهادها باید برای رفع این نقاط حادثه‌خیز با پلیس راهور همکاری کنند تا شاهد خسارت‌های جانی و مالی همشهریان خود نباشیم.

وی به مستهلک شدن برخی از تابلوهای راهنمایی رانندگی در جویبار اشاره و عنوان کرد: بسیاری از این تابلوهای اعلائم راهنمایی و رانندگی برای دهه ۷۰ است که دیگر فرسوده و مستهلک‌شده است که تعویض این تابلوها با شهرداری و جانمایی آن با پلیس راهور است.

رئیس پلیس راهور خاطرنشان کرد: جان انسان بیش از میلیون‌ها و حتی میلیاردها تومان ارزش دارد و بنابراین مدیران نباید مشکلات مالی را مانعی برای انجام کارها بدانند.

یوسف تبار تأکید کرد: اشتباهات رانندگان و خطاهاي انساني از مهم‌ترین علل بروز تصادفات به شمار می‌روند، لازم است با آموزش‌های مداوم، نسبت به ارتقاء فرهنگ ترافيكي عمومي اقدام كرد.

وی در پایان گفت: اميدواريم با رعايت بیش‌ازپیش قوانين و مقررات راهنمايي و رانندگي ازجمله؛ سرعت مجاز و مطمئنه، حرکت بين خطوط، استفاده از کلاه و کمربند ايمني و … شاهد کاهش تصادفات و افزايش انضباط ترافيکي در سطح شهرستان باشيم