شنبه
۳۱ فروردین ۱۳۹۸
کد خبر : 72374
۵ اردیبهشت ۱۳۹۷؛ ساعت ۳:۱۳
0 views

معاون فرماندار جویبار:

باید از سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان واقعی در کشور حمایت ویژه شود/ مهم‌ترین مشکل کارگران امنیت شغلی است

معاون فرماندار جویبار گفت: باید از سرمایه‌گذارانی واقعی که امروز در کشور فعالیت می‌کنند و چرخه تولید و اشتغال را به حرکت درمی‌آورند باید حمایت ویژه‌ای شود.

به گزارش خبرنگار جویباران، خسرو طالبی در مراسم نمادین آغاز هفته کار و کارگر در کارخانه ماشین‌سازی هادی در شهرستان جویبار اظهار کرد: واژه کار یکی از مقدس‌ترین کلمات در اسلام و معارف اسلامی است.

وی افزود: کار و تلاش به معنای به تسلط درآوردن همه‌چیز است که خداوند روی زمین قرار داده است.

معاون فرماندار جویبار خاطرنشان کرد: شهرستان جویبار فقط در ورزش به شهرت جهانی نرسیده است بلکه در حوزه صنعت و پرورش نخبگانی که در بالاترین جایگاه‌های علمی دنیا در حال فعالیت هستند نیز شهرت دارد.

طالبی تأکید کرد: باید از سرمایه‌گذارانی واقعی که امروز در کشور فعالیت می‌کنند و چرخه تولید و اشتغال را به حرکت درمی‌آورند حمایت ویژه‌ای شود.

وی بیان کرد: امروز مهم‌ترین مشکل کارگران امنیت شغلی است که باید این دغدغه برطرف شود.

محمد چلنگری بابیان اینکه کلمات کار و کارگر یک واژه مقدس است اظهار کرد: هفته کاروکارگر یک هفته استراتژیک برای کشور محسوب می‌شود که می‌توان به‌عنوان بزرگ‌ترین راهبرد همه مشکلات مورداستفاده قرار گیرد.

وی افزود: خودم با کارگری آغاز کردم و امروز به‌عنوان مدیر این واحد صنعتی هستم ولی همواره خود را یک کارگر می‌دانم و به آن افتخار می‌کنم.

مدیرعامل کارخانه ماشین‌سازی هادی گفت: با توجه به نام‌گذاری سال جدید از سوی رهبر معظم انقلاب پیوند عمیقی بین تولید، صنعت و کارگر ایرانی دارد که امیدواریم توجه ویژه‌ای به تولیدکنندگان واقعی و کالای باکیفیت ایرانی شود.

رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان جویبار در این مراسم گفت: کارگران در پیروزی انقلاب اسلامی و همچنین در 8 سال جنگ تحمیلی نقش بسزایی در کشور داشتند.

ابراهیمی تصریح کرد: تحقق شعار سال به همت، همدلی و تلاش کارگران بستگی دارد و هرچه این تلاش‌ها بیشتر باشد کشوری توسعه‌یافته‌تر و اقتصادی پویاتر خواهیم داشت.

وی به تسهیلات حمایتی دولت به تولیدکنندگان اشاره و عنوان کرد: در سال گذشته 171 میلیارد و 500میلیارد تومان به متقاضیان سامانه کارا در شهرستان جویبار پرداخت شد.تگ:


نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

اخرین اخبار