چهارشنبه
۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر : 72402
۶ اردیبهشت ۱۳۹۷؛ ساعت ۴:۲۴
0 views

بخشدار مرکزی جویبار:

تمرکز بر تولیدات صادرات محور و افزایش کیفیت گرایی محصولات داخلی

بخشدار مرکزی شهرستان جویبار اظهار کرد: در جهت تحقق شعار سال باید تمرکز بر تولیدات صادرات محور، کیفیت گرایی محصولات داخلی به‌جای کمیت گرایی، افزایش ضریب نفوذ استاندارد در کالاهای داخلی و برخورد با واردکنندگان کالاهای قاچاق و بی‌ارزش خارجی موردتوجه قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار جویباران، محمد مدانلو در دومین جلسه ماهانه دهیاران بخش مرکزی جویبار با اشاره به نام‌گذاری سال به نام حمایت از کالای ایرانی از سوی مقام معظم رهبری گفت: حمایت از کالای ایرانی یعنی مقابله با فقر و بیکاری، یعنی کاهش آسیب‌های اجتماعی نظیر اعتیاد و طلاق، یعنی رونق اقتصادی و تحقق اقتصاد مقاومتی و درنهایت مقابله با تحریم‌ها و تهدیدات است.

وی بابیان اینکه همه کارگزاران نظام و کارکنان دولتی باید دولت را در مسیر تحقق این هدف کمک نمایند اظهار کرد: یکی از اقدامات برجسته دولت تدبیر در این مسیر تک‌نرخی کردن ارز بود که می‌تواند باعث ثبات اقتصادی و جلوگیری از بسیاری رانت‌خواری‌ها برخی شود.

بخشدار مرکزی جویبار تمرکز بر تولیدات صادرات محور، کیفیت گرایی محصولات داخلی به‌جای کمیت گرایی، افزایش ضریب نفوذ استاندارد در کالاهای داخلی و برخورد با واردکنندگان کالاهای قاچاق و بی‌ارزش خارجی را از الزامات دیگر تحقق شعار سال دانست.

مدانلو با تبریک روز ملی جوانان بر توجه بیشتر بر دغدغه‌های جوانان که از اولویت‌های نظام است تأکید کرد و گفت: جوانان قلب تپنده جامعه و سرشار از شورونشاط هستند و باید بر اساس مقتضیات زمان به خواسته‌ها و نیازهای جوانان بیشتر توجه شود.

وی تصریح کرد: امروز نیاز جوانان تحصیل‌کرده اشتغال، ازدواج، مسکن و رفاه حداقلی در زندگی زناشویی است که باید در برنامه‌ریزی‌ها مسئولین مربوطه توجه جدی شود.

بخشدار مرکزی جویبار بیان کرد: تداخل حوزه جوانان با ورزش باید تجدیدنظر شود و حوزه جوانان به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتقل یا سازمان یا وزارتخانه مستقلی ایجاد شود.

مدانلو همچنین در خصوص همکاری شوراهای اسلامی و دهیاران با کارشناسان بهداشتی و بهورزان در روستاها برای اجرای برنامه‌های سلامت اجتماعی، مدیریت پسماند، برگزاری جشنواره‌های و برنامه‌های نشاط‌آور ویژه جوانان و خانواده‌ها تأکید کرد.تگ:


نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

اخرین اخبار