به گزارش خبرنگار جویباران، سید علی ادیانی در همایش بزرگداشت هفته شورا در شهرستان جویبار اظهار کرد: ما در عین اینکه انتخاب مردم هستیم ولی جدای از اجزای دولت نیستیم و باید در کنار یکدیگر بدون در نظر گرفتن جریان سیاسی برای پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

وی افزود: متعهد هستیم به مردم خدمت‌رسانی کنیم و پاسخگوی مردم باشیم و مسئولیت را منتقل نکنیم.

نماینده مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ۷۰ درصد مشکلات کشور مربوط به سؤمدیریت در سه دستگاه مجلس، دولت و دستگاه قضا است.

ادیانی تصریح کرد: تحریم‌ها، دکانی برای مدیران ضعیف شد و همه کمبودها را به گردن تحریم می‌اندازند ولی در همین شرایط مالی نیز می‌توان کارهای بزرگی کرد.

وی از دریافت مجوز احداث مجتمع آب‌رسانی شهر کوهی خیل در بخش گیلخواران خبر داد و گفت: احداث این مجتمع می‌تواند مشکل کمبود آب در منطقه گیلخواران را به‌طور کامل برطرف کند.

عبدالله رضیان در این همایش گفت: مردم جویبار هم سخت‌کوش و هم قانعی هستند که هرچه برای آنان کارکنیم کم است.

وی یکی از مشکلات اساسی مردم این منطقه را آب دانست و افزود: ۲ هزار هکتار از اراضی شهرستان جویبار با خطر جدی کمبود آب روبرو هستند.

نماینده مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تغییر الگوی کشت کشاورزان در این وضعیت به معنای پاک کردن صورت‌مسئله است؛ ما باید زیرساخت‌های آبی استان را بهسازی و بهبود ببخشیم.

رضیان تأکید کرد: نباید مردم را با حرف و شعار و مشغول کنیم بلکه باید حرف‌ها و وعده‌هایی را بدهیم که قابلیت عملی شدن داشته باشد.