انتخابات شورای دانش‌آموزی نوعی تمرین دموکراسی است/ انتخابات شوراهای دانش‌آموزی نماد پویایی و نشاط در مدرسه است سیکاپل تا پایان سال بهره‌برداری می‌شود/ مهم‌ترین وظیفه ما در شورای ترافیک فرهنگ‌سازی است یزدانی مدال برنز جهانی را به گردن آویخت تأمین ۵۰ درصد آب کشاورزی جویبار با لایروبی آب‌بندان‌ها/ لایروبی ۶ قطعه آبندان در جویبار با اعتبار ۶ میلیارد تومان آب‌بندان‌ها منبع اصلی تأمین آب کشاورزی در جویبار هستند/جویبار در اولویت لایروبی آب‌بندان‌ها در استان است مدال برنز کاراته‌کار جویبار در المپیک جوانان سردمداران FATF از حامیان اصلی مالی و سیاسی تروریست‌ها هستند خط قرمز من پایبندی به قانون است/ نگاه من در کار پرهیز از هرگونه تنش و حاشیه است/ ازتمام ظرفیت‌ها برای توسعه جویبار کمک خواهم گرفت جذب ۷۱ درصدی اعتبار اشتغال روستایی در جویبار/ وضعیت جذب اعتبار در جویبار رضایت‌بخش نیست احداث اولین پارک جنگلی در جویبار با بهترین کیفیت
نمایندگان مردم قائم‌شهر و جویبار در مجلس:

به گزارش خبرنگار جویباران، سید علی ادیانی در همایش بزرگداشت هفته شورا در شهرستان جویبار اظهار کرد: ما در عین اینکه انتخاب مردم هستیم ولی جدای از اجزای دولت نیستیم و باید در کنار یکدیگر بدون در نظر گرفتن جریان سیاسی برای پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

وی افزود: متعهد هستیم به مردم خدمت‌رسانی کنیم و پاسخگوی مردم باشیم و مسئولیت را منتقل نکنیم.

نماینده مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ۷۰ درصد مشکلات کشور مربوط به سؤمدیریت در سه دستگاه مجلس، دولت و دستگاه قضا است.

ادیانی تصریح کرد: تحریم‌ها، دکانی برای مدیران ضعیف شد و همه کمبودها را به گردن تحریم می‌اندازند ولی در همین شرایط مالی نیز می‌توان کارهای بزرگی کرد.

وی از دریافت مجوز احداث مجتمع آب‌رسانی شهر کوهی خیل در بخش گیلخواران خبر داد و گفت: احداث این مجتمع می‌تواند مشکل کمبود آب در منطقه گیلخواران را به‌طور کامل برطرف کند.

عبدالله رضیان در این همایش گفت: مردم جویبار هم سخت‌کوش و هم قانعی هستند که هرچه برای آنان کارکنیم کم است.

وی یکی از مشکلات اساسی مردم این منطقه را آب دانست و افزود: ۲ هزار هکتار از اراضی شهرستان جویبار با خطر جدی کمبود آب روبرو هستند.

نماینده مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تغییر الگوی کشت کشاورزان در این وضعیت به معنای پاک کردن صورت‌مسئله است؛ ما باید زیرساخت‌های آبی استان را بهسازی و بهبود ببخشیم.

رضیان تأکید کرد: نباید مردم را با حرف و شعار و مشغول کنیم بلکه باید حرف‌ها و وعده‌هایی را بدهیم که قابلیت عملی شدن داشته باشد.