چهارشنبه
۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر : 72474
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷؛ ساعت ۵:۱۸
0 views

مسؤول خیریه آبشار عاطفه‌های جویبار عنوان کرد

همراهی یک و هزار و 800 خَیِر جویباری با آبشار عاطفه‌ها/ حمایت مسئولان حلقه مفقوده آبشار عاطفه‌ها در افزایش خدمت‌رسانی به محرومان

مسؤول خیریه آبشار عاطفه‌های شهرستان جویبار خاطرنشان کرد: بیش از 90 درصد کسبه‌های شهرستان جویبار در صنوف مختلف با این مؤسسه خیریه همکاری دارند ولی تعداد مسؤولین شهری که با ما همکاری دارند به تعداد انگشتان دست است.

به گزارش خبرنگار جویباران، کوثر علیزاده سیدزین العابدینی در نشست خبری با خبرنگاران اظهار کرد: مؤسسه آبشار عاطفه‌ها تنها مؤسسه مردم‌نهاد ملی است که از سال 84 شروع به کار کرد که هدف آن فقرزدایی و کمک به جامعه محرومان بوده و است.

وی افزود: این مؤسسه از سال 94 در شهرستان جویبار راه‌اندازی شد و به‌طورجدی از تیرماه سال 96 فعالیت خود را به‌صورت گسترده در این شهرستان آغاز کرد.

مسؤول خیریه آبشار عاطفه‌های جویبار بابیان اینکه در آغاز کار با 100 پرونده مهرجو شروع کردیم گفت: اکنون 219 خانواده مهرجو تحت پوشش این مؤسسه خیریه هستند که البته خارج از این پرونده‌ها نیز خانواده‌هایی موردحمایت ما هستند.

علیزاده سیدزین العابدینی با اشاره به اینکه در گام نخست این مؤسسه، کارناوال جهیزیه عروس راه‌اندازی شد تصریح کرد: در نخستین گام هم‌زمان با میلاد امام رضا(ع) کارناوال جهیزیه داشتیم و برای 500 نوعروس مازندرانی کمک جهیزیه اهدا شد که سهم شهرستان جویبار 28 عروس خانم و 3 آقا داماد بوده است.

وی خاطرنشان کرد: در آستانه مهرماه و فرارسیدن سال تحصیلی جدید بسته پوشاک و سبد تحصیلی از سوی خیرین تهیه و به تمام خانواده‌های تحت پوشش مؤسسه خیریه آبشار عاطفه‌های جویبار اهدا شد.

مسؤول خیریه آبشار عاطفه‌های جویبار از کسبه‌های شهرستان جویبار تشکر و قدردانی کرد و گفت: بیش از 90 درصد کسبه‌های شهرستان جویبار در صنوف مختلف با این مؤسسه خیریه همکاری دارند و زحمات زیادی بر دوش آنان قرار دارد.

علیزاده سیدزین العابدینی به اقدامات فرهنگی این مؤسسه خیریه اشاره و عنوان کرد: هم‌زمان با اربعین حسینی، موکب قمر بنی‌هاشم(ع) آبشار عاطفه‌های شرق استان مازندران به زائرین اباعبدالله الحسین(ع) خدمات‌رسانی می‌کرد که در این راه 10 نفر از مهرجویان جویباری که توان مالی برای این سفر نداشتن به این سفر معنوی اعزام شدند و حدود 12 میلیون تومان نذورات و کالا از شهرستان جویبار به این موکب اهدا شد.

وی افزود: در شب یلدا نیز به 219 خانواده تحت پوشش سبد غذایی به ارزش 100تا 150هزار تومان تحویل داده شد.

مسؤول خیریه آبشار عاطفه‌های جویبار تصریح کرد: به مناسبت سال جدید هم 300 بسته غذایی توسط خیران آماده و به تعدادی از افراد تحت پوشش کمیته امداد هم اهدا شد.

علیزاده سیدزین العابدینی بابیان اینکه یک هزار و 800 خَیِر جویباری با مؤسسه آبشار عاطفه‌ها همکاری دارند گفت: پرداخت وام اشتغال به 6نفر، اعزام مهرجویان به کربلای معلا و مشهد مقدس، برپایی سفره ایتام، ترمیم و بازسازی منازل مهرجویان و تهیه جهیزیه عروس بخشی از خدمات آبشار عاطفه‌های جویبار است که با همراهی یک هزار و 800 خَیِر جویباری تاکنون عملی شده است.

وی با گلایه از عدم همکاری برخی از مسؤولین شهرستان اظهار کرد: تعداد مسؤولین شهری که با ما همکاری دارند به تعداد انگشتان دست است و امیدواریم این تعامل و حمایت در آینده بیشتر شود.

مسؤول خیریه آبشار عاطفه‌های جویبار بیان کرد: هم‌اکنون دو شعبه از این مؤسسه در شهرستان جویبار فعال است و شعبه سوم آن در شهر کوهی خیل که مهم‌ترین وظیفه آن پذیرایی از ایتام است چشم‌انتظار کمک مالی وعده داده‌شده برخی از مسئولین است.

گفتنی است مؤسسه خیریه آبشار عاطفه‌های شهرستان جویبار با مدیریت کوثر علیزاده سیدزین العابدینی در سال 96 به‌عنوان شهرستان برتر استان مازندران انتخاب شد.تگ:


نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

اخرین اخبار