عبدالله رضیان با اشاره به خروج آمریکا از برجام طی گفت‌وگویی با خبرنگار جویباران اظهار کرد: مقام معظم رهبری محورهای عملیاتی ادامه برجام را بسیار روشن و واضح فرمودند و دولت و وزارت امور خارجه باید برجام را با نگاه مقام معظم رهبری مدیریت کند.

وی بابیان اینکه مجلس از موضع حقوقی برجام را آنالیز خواهد کرد گفت: در مجلس پس از آنالیز برجام، طرح دو یا سه فوریتی را در دستور کار قرار خواهیم داد که بر اساس آن وزارت امور خارجه را مکلف کنیم که خسارت‌هایی که در این مدت از این نقض عهد بر کشور ایران واردشده بر اساس آنچه در این قرارداد وجود دارد مطالبه کنند.

نماینده مجلس شورای اسلامی بیان کرد: پیش‌بینی خروج آمریکا از برجام از سوی مجلس و دولت از چند ماه قبل شده و تمهیداتی اندیشیده شده بود فلذا باید بر اساس معیارهایی که رهبری مشخص کردند عمل کنیم و به نحوی که برای مردم مشکلی پیش نیاید این وضعیت مدیریت شود.

رضیان افزود: باید از این فرصت به‌دست‌آمده استفاده و خودمان را باور کنیم و با اتکا به امکانات و زیرساخت‌های داخلی تا در زندگی مردم مشکلی ایجاد نشود.

وی به بررسی قانون FATF در مجلس اشاره و عنوان کرد: این قرارداد در کمیسیون‌های قضایی و امنیتی مجلس بررسی‌ها کامل و جامعی شده و این قانون را بر اساس نظام داخلی ایران تصویب می‌کنیم.

نماینده مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه نگرانی در مورد تصویب قانون مبارزه با پول‌شویی نگرانی درستی نیست گفت: قواعدی که در این قانون است بر اساس قوانین داخلی جمهوری اسلامی ایران است و قواعد و مطالبه‌های خارجی در این قانون وجود ندارد.

رضیان یادآور شد: قانون مبارزه با پول‌شویی چارچوب سیاسی ندارد و در چارچوب حقوقی و قضایی است.