چهارشنبه
۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر : 72557
۱۸ خرداد ۱۳۹۷؛ ساعت ۷:۱۵
0 views

امام‌جمعه جویبار:

اسرائیل به دنبال حکمرانی بر تمام کشورهای عربی است/ مقاومت، ایستادگی و انتفاضه راه‌حل مقابله با اسرائیل و آمریکا

امام‌جمعه شهرستان جویبار اظهار کرد: اسرائیل به دنبال حکمرانی بر تمام کشورهای عربی است و تنها زبانی که می‌فهمد انتفاضه و زور است.

حجت‌الاسلام محمدتقی نادعلی زاده در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان با اشاره به فرارسیدن روز جهانی قدس گفت: هفتادمین سال تأسیس رژیم منحوس اسرائیل است و 70 سال ملت مظلوم فلسطین گرفتار این غده سرطانی هستند.

وی بابیان اینکه نام‌گذاری روز قدس با هوشیاری و دوراندیشی امام خمینی(ره) انجام پذیرفت اظهار کرد: امسال برخلاف سال‌های قبل جمعیت بسیار زیادی برای آزادسازی قدس به خیابان‌ها آمدند و تنفر و انزجار خود را نسبت به رژیم غاصب اسرائیل فریاد زندند.

امام‌جمعه جویبار خاطرنشان کرد: رژیم کودک کش اسرائیل یکی از ناقض‌ترین رژیم حقوق بشر در جهان است و 3 میلیون فلسطینی را آواره سایر کشورها کرده است.

نادعلی زاده به سکوت جامعه بشری در برابر جنایات اسرائیل اشاره و عنوان کرد: کشورهای جهان و سازمان‌های حقوقی بین‌المللی در برابر جنایات آمریکا و اسرائیل سکوت کردند و برخی کشورهای مرتجع عربی نیز همراه و همگام آنان شدند.

وی بابیان اینکه آیات قرآنی بزرگ‌ترین دشمن مسلمانان را یهودیان می‌دانند گفت: آیا کشورهای عربی و مدعیان خادمین حرم در آیات قرآن تأمل نمی‌کنند؟

خطیب نماز جمعه جویبار بیان کرد: اسرائیل به دنبال حکمرانی بر تمام کشورهای عربی است و تنها زبانی که می‌فهمد انتفاضه و زور است.

نادعلی زاده مصالحه و گفتگو با اسرائیل و آمریکا را بی‌فایده دانست و خاطرنشان کرد: راه‌حل مقابله با اسرائیل و آمریکا؛ مقاومت، ایستادگی، انتفاضه و همراه شدن با جریان مقاومت و حزب‌الله است.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوانتگ:


نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

اخرین اخبار