اسرائیل به دنبال حکمرانی بر تمام کشورهای عربی است/ مقاومت، ایستادگی و انتفاضه راه‌حل مقابله با اسرائیل و آمریکا واکنش شدید امام‌جمعه جویبار به جشن‌های نامتعارف شهرداری/ اگر می توانید سبد کالا تهیه و نیازمندان را شاد کنید برگزاری محفل انس با قرآن در شهرستان جویبار + تصاویر اروپا قابل‌اعتماد نیست زیرا طرف آمریکا است با مدیریت صحیح کاهش چشمگیری در مصرف آب کشاورزی داشیم/ فقط ۳۰ درصد آب ذخیره آب‌بندان ها مصرف شد حل مشکل زباله شهر جویبار نیاز به عزم شهرستانی دارد/ مشکلات مالی مانع بهبود وضعیت زمین دپوی زباله است سفالینه های «کلاگرمحله» بازار ندارد/ آخرین بازمانده‌های سفالگری سفالگری جویبار دولت باید برجام را با نگاه مقام معظم رهبری مدیریت کند/ FATF در چارچوب حقوقی و قضایی است نه سیاسی دپوی زباله در باغ های جویبار/ روستاها درگیر بحران زباله ۹۵ درصد مساجد جویبار دارای روحانی هستند/ از ظرفیت روحانیون بومی در ماه رمضان استفاده می‌کنیم
امام‌جمعه جویبار:

حجت‌الاسلام محمدتقی نادعلی زاده در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان با اشاره به فرارسیدن روز جهانی قدس گفت: هفتادمین سال تأسیس رژیم منحوس اسرائیل است و ۷۰ سال ملت مظلوم فلسطین گرفتار این غده سرطانی هستند.

وی بابیان اینکه نام‌گذاری روز قدس با هوشیاری و دوراندیشی امام خمینی(ره) انجام پذیرفت اظهار کرد: امسال برخلاف سال‌های قبل جمعیت بسیار زیادی برای آزادسازی قدس به خیابان‌ها آمدند و تنفر و انزجار خود را نسبت به رژیم غاصب اسرائیل فریاد زندند.

امام‌جمعه جویبار خاطرنشان کرد: رژیم کودک کش اسرائیل یکی از ناقض‌ترین رژیم حقوق بشر در جهان است و ۳ میلیون فلسطینی را آواره سایر کشورها کرده است.

نادعلی زاده به سکوت جامعه بشری در برابر جنایات اسرائیل اشاره و عنوان کرد: کشورهای جهان و سازمان‌های حقوقی بین‌المللی در برابر جنایات آمریکا و اسرائیل سکوت کردند و برخی کشورهای مرتجع عربی نیز همراه و همگام آنان شدند.

وی بابیان اینکه آیات قرآنی بزرگ‌ترین دشمن مسلمانان را یهودیان می‌دانند گفت: آیا کشورهای عربی و مدعیان خادمین حرم در آیات قرآن تأمل نمی‌کنند؟

خطیب نماز جمعه جویبار بیان کرد: اسرائیل به دنبال حکمرانی بر تمام کشورهای عربی است و تنها زبانی که می‌فهمد انتفاضه و زور است.

نادعلی زاده مصالحه و گفتگو با اسرائیل و آمریکا را بی‌فایده دانست و خاطرنشان کرد: راه‌حل مقابله با اسرائیل و آمریکا؛ مقاومت، ایستادگی، انتفاضه و همراه شدن با جریان مقاومت و حزب‌الله است.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان