جمعه
۳ خرداد ۱۳۹۸
کد خبر : 72576
۱۷ تیر ۱۳۹۷؛ ساعت ۷:۱۹
0 views

۵۰ درصد فاضلاب شهری جویبار تکمیل شد

مدیر آب و فاضلاب شهری شهرستان جویبار بیان کرد: جویبار در فصل زمستان با حجم بالای آب‌های سطحی روبرو است که بر این اساس مردم شدید به طرح فاضلاب شهری نیازمند هستند.

به گزارش  جویباران،محمد کریمی مدیر آب و فاضلاب شهری شهرستان جویبار در جلسه بررسی وضعیت آب و فاضلاب شهری این شهرستان گفت: این طرح از سال ۷۶ شروع و در سال ۸۵ با ۶۰ کیلومتر شبکه فاضلاب به بهره برداری رسید.

مدیر اب و فاضلاب شهری جویبار با بیان اینکه ۴ هزار انشعاب فاضلاب شهری در جویبار وجود دارد  افزود : ۱۲ هکتار زمین تصفیه خانه فاضلاب شهری جویبار است که ظرفیت تصفیه آن ۵ هزار و ۲۵۰ مترمکعب است.

کریمی فاضلاب شهری را نیاز مبرم شهرستان جویبار دانست و گفت: در فصل زمستان سطح آب‌های سطحی بسیار بالاست و مردم شدیدا به این طرح نیاز است.

وی به صفر بودن بودجه جویبار در بخش توسعه فاضلاب شهری اشاره و عنوان کرد: شهرستان جویبار جز ۱۷ شهری در کشور است که از سال ۹۲ اعتباری برای توسعه فاضلاب شهری به آن تعلق نگرفته است.

مدیر اب و فاضلاب شهری جویبار بیان کرد: امیدواریم با کمک فرماندار و نمایندگان مجلس، جویبار از این لیست خارج شود.

رجبعلی وهابی فرماندار شهرستان جویبار در این جلسه گفت: جویبار یکی از شهرستان‌های پیشرو در فاضلاب شهری بود که متاسفانه فقط ۵۰ درصد آن انجام شد.

وی افزود: شهر کوهی خیل هنوز این طرح انجام نشده است و امیدواریم اداره آب و فاضلاب شهری این طرح را در این شهر و مابقی طرح را در جویبار تکمیل کند.تگ:


نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

اخرین اخبار