سه شنبه
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر : 72687
۱۵ شهریور ۱۳۹۷؛ ساعت ۱۱:۱۱
0 views

بخشدار مرکزی جویبار:

توسعه صنعت بوم گردی حلقه مغفول مانده اقتصاد مقاومتی در جویبار

بخشدار مرکزی جویبار بر ظرفیت‌های بالای شهرستان جویبار اشاره و تأکید کرد: توجه متولیان امر در زمینه توسعه صنعت بوم گردی روستایی در راستای اقتصاد مقاومتی موردنظر مقام معظم رهبری می‌تواند در جهت رفع معضل بیکاری و رونق اقتصادی راهگشا باشد.

به گزارش  جویباران، محمد مدانلو در جمع دهیاران بخش مرکزی شهرستان جویبار آموزش و ارتقاء مهارت نیروی انسانی را اساس و لازمه توسعه پایدار هر کشوری برشمرد و تأکید کرد: برای مقابله با جنگ تمام‌عیار دشمن برای زمین‌گیر کردن ملت در دفاع از آرمان‌های امام راحل و انقلاب به‌ویژه در حوزه اخیر اقتصادی، توانمندسازی و خلق فضاهای جدید کسب‌وکار در راستای اقتصاد مقاومتی موردنظر مقام معظم رهبری می‌تواند در جهت رفع معضل بیکاری و رونق اقتصادی راهگشا باشد.

وی افزود: دهیاران به‌عنوان مدیران خلاق و تأثیرگذار روستا در سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی اصولی می‌توانند بسیار تأثیرگذار باشند.

بخشدار مرکزی جویبار به ظرفیت‌های بالای شهرستان جویبار در حوزه‌های مختلف کسب کار، به‌ویژه گردشگری اشاره و بر لزوم توجه متولیان امر درزمینه توسعه صنعت بوم گردی روستایی تأکید کرد.

مدانلو همچنین بر ظرفیت موجود در صنعت گردشگری دریایی باوجود 18 کیلومتر نوار ساحلی، توسعه و تقویت بازارچه‌های محلی، صنایع‌دستی نظیر سفالگری، منبت و معرق، حصیربافی، وجود آثار تاریخی و بقاع ارزشمند، وجود بیش از 2300 هکتار آب‌بندان، صنعت بازیافت از دهیاران خواست با توجه به اعتبارات دولت تدبیر و امید در زمینه اشتغال روستایی فعال‌تر عمل کرده و جوانان مبتکر و خلاق روستایی را جهت بهره‌مندی از ابن اعتبارات معرفی کنند.تگ:


نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

اخرین اخبار