سه شنبه
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر : 72702
۲۰ شهریور ۱۳۹۷؛ ساعت ۱:۳۲
0 views

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان جویبار عنوان کرد

آماده‌باش بسیجیان جویباری در رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول‌الله(2 )

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان جویبار از برگزاری رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول‌الله دو در روز جمعه 23 شهریور هم‌زمان با سراسر استان مازندران در شهرستان جویبار خبر داد.

به گزارش  جویباران،سرهنگ مهرداد بابایی در نشست خبری با خبرنگاران با اشاره به فضای پرتنش مجازی گفت: امروز در شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی مملو از اخبار ناامیدکننده و منفی است و مردم هم‌فکر می‌کنند کل کشور دچار آسیب و فساد شده است درحالی‌که وظیفه رسانه نشان دادن مشکلات و چالش‌ها کشور در کنار توانمندی‌ها و دستاوردهای نظام و دولت است.

وی بابیان اینکه برخی از مشکلات ناشی از سو مدیریت است اظهار کرد: چرا در برخی از مدیریت‌ها دارای اقتدار، قدرت و عزت و در جای دیگر دچار مدیریت ضعیف، بی‌روح و بی‌تفاوت هستیم؟ زیرا در مدیریت‌های دارای اقتدار، روحیه جهادی، انقلابی و بسیجی قرار دارد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جویبار مشکل مدیریت ضعیف را نگاه به خارج دانست و خاطرنشان کرد: نگاه نجات‌بخش برخی از مدیران به خارج است در حالی به ظرفیت‌ها و توانمندی‌های داخلی بی‌توجه هستند و همین نگاه است که موجب ناتوانی در حل مشکلات در کشور شده است.

بابایی تأکید کرد: بسیج نماد قدرت و اقتدار ملی ایران اسلامی است که ازجمله اساسی‌ترین وظیفه بسیج در جهت خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان است که با حضور در عرصه‌های مختلف در قالب گروه‌های جهادی این امر محقق شده است.

 

وی از برگزاری رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول‌الله دو در شهرستان جویبار خبر داد و گفت: این رزمایش به‌صورت سراسری در کل کشور از 9 تا 29 شهریور و در شهرستان جویبار هم‌زمان با سراسر استان مازندران روز جمعه 23 شهریور برگزار می‌شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جویبار تصریح کرد: در این رزمایش 42 گردان بیت‌المقدس اولویت اول حضور دارند.

بابایی با اشاره به فعالیت 450 گروه جهادی در این رزمایش بیان کرد: 450 گروه جهادی محلات، دانش‌آموزی، دانشجویی، پزشکی و مهندسی در رزمایش اقتدار عاشورایی به مناطق محروم رفته و در جهت محرومیت‌زدایی در عرصه‌های مختلف فعالیت می‌کنند.

وی اظهار کرد: هفت گروه جهادی متشکل از 5 گروه برادران و 2 گروه خواهران از هفته گذشته فعالیت خود را در عرصه‌های عمرانی، بهداشتی، تربیتی، فرهنگی، اقتصاد مقاومتی، ارتقا دانش فنی کشاورزی در سطح شهرستان آغاز کردند که البته این گروه‌های جهادی تا پایان سال فعالیت خود را ادامه می‌دهد.تگ:


نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

اخرین اخبار