یکشنبه
۲۶ خرداد ۱۳۹۸
کد خبر : 72938
۳۱ شهریور ۱۳۹۷؛ ساعت ۴:۲۳
0 views

هم‌زمان با جشن شکوفه‌ها

ورود بیش از یک هزار پایه اولی به مدارس جویبار

مدیر آموزش‌وپرورش شهرستان جویبار اعلام کرد: بیش از یک هزار و 100 نفر دانش‌آموز پایه اول در سال تحصیلی 97-98 وارد مدارس ابتدایی شهرستان جویبار شدند.

علی‌اصغر ایزدپناه در مراسم زنگ نمادین جشن شکوفه‌ها در مدرسه شهید علی‌اصغر فقیه بابیان اینکه 12 هزار و 780 دانش‌آموز در کل شهرستان جویبار مشغول تحصیل هستند،گفت: بیش از یک هزار و 100  نفر دانش‌آموز پایه اول در سال تحصیلی 97-98 وارد  مدارس ابتدایی شهرستان جویبار شدند.

وی با اشاره اینکه 302 معلم در مقطع ابتدایی مشغول به کار هستند افزود: 6 هزار و 77 دانش‌آموز در مقطع ابتدایی مشغول به تحصیل هستند.

مدیر آموزش‌وپرورش جویبار بیان کرد: 961 نفر نیز در سطح پیش‌دبستانی در شهرستان حضور دارند که از این تعداد 681  نفر توسط آموزش‌وپرورش و 280 نفر دیگر نیز توسط مؤسسات دیگر جذب شدند.

به گزارش  جویباران، ایزدپناه همچنین به مدارس شهرستان جویبار اشاره و عنوان کرد: 139 مدرسه دولتی و غیردولتی در شهرستان جویبار فعال هستند که از این تعداد 64 مدرسه ابتدایی است.

وی بابیان اینکه برنامه متعدد و متنوع تربیتی و فرهنگی در سال تحصیلی جدید در مدارس جویبار اجرا خواهد شد و گفت: توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز، قران و عترت، توسعه مهارت‌های دانش آموزان، توسعه فعالیت‌های اخلاق محور، ایجاد روحیه امید و نشاط و استعدادیابی و حمایت از دانش آموزان در عرصه‌های مختلف علمی، فرهنگی و ورزشی ازجمله این برنامه‌ها است.

مدیر آموزش‌وپرورش جویبار از بازگشایی مدرسه حضرت معصومه(س) تا پایان مهرماه امسال خبر داد و افزود: محوطه‌سازی، نصب پکیج‌های گرمایشی، سرمایشی و روشنایی مدرسه حضرت معصومه(س) باقی‌مانده که امیدواریم تا پایان مهرماه یا اوایل آبان شاهد حضور دانش آموزان در این مدرسه باشیم.

ایزدپناه همچنین به برخی از مدارس فرسوده شهرستان اشاره و عنوان کرد: 30 درصد مدارس شهرستان فرسوده و نیاز به بازسازی دارد که امسال برای مدرسه شهید رضاییان باغبان محله پیش‌بینی اعتبارشده است.تگ:


نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

اخرین اخبار