یکشنبه
۲۶ خرداد ۱۳۹۸
کد خبر : 72943
۳۱ شهریور ۱۳۹۷؛ ساعت ۴:۱۵
0 views

مدیرکل آموزش‌وپرورش مازندران:

مدرسه مرکز تولید قدرت یک جامعه است

مدیرکل آموزش‌وپرورش مازندران بیان کرد: مدرسه‌ها در پرورش فرزندان این مرزوبوم در ساختن کشوری قدرتمند نقش برجسته‌ای دارند.

به گزارش  جویباران، نیکزاد در مراسم جشن شکوفه‌ها در مدرسه مرحوم علی‌اصغر فقیه جویبار  بابیان اینکه 537  هزار و 540 دانش‌آموز در 4 هزار و 865 مدرسه استان طی سال تحصیلی جدید حضور خواهند یافت  گفت: طی سال تحصیلی 97-98 تعداد دانش‌آموزان پیش‌دبستانی یا نوآموز استان 40 هزار نفر و تعداد کلاس‌ اولی‌ها نزدیک به 45 هزار نفر است.

نیکزاد بابیان اینکه تربیت نیروی انسانی مقدمه توسعه همه جوامع به شمار می‌آید، خاطرنشان کرد: مدرسه‌ها در پرورش فرزندان این مرزوبوم در ساختن کشوری قدرتمند نقش برجسته‌ای دارند، بنابراین همه باید بکوشیم تا نسلی خوب تحویل جامعه داده و دانش‌آموزانی پرسشگر و خلاق تربیت کنیم.

وی با تأکید بر آموزش‌وپرورش مشارکتی، تصریح کرد: نقطه شروع همه پیشرفت‌ها برای افراد و جامعه مدرسه است و همه‌چیز از مدرسه شروع می‌شود و بچه‌ها از مدارس یاد می‌گیرند که بزرگ شوند و بزرگ فکر کنند.

مدیرکل آموزش‌وپرورش مازندران بابیان اینکه آموزش‌وپرورش به تجربه اولیا نیاز دارد، یادآور شد: همچنین اولیا دانش آموزان نیز به آموزش‌وپرورش اعتماد کنند و این تعامل میان آموزش‌وپرورش و اولیا می‌تواند بزرگ‌ترین پشتیبان برای تربیت دانش‌آموزانی باشد که در محیطی آرام به خودسازی، پیشرفت و آبادانی میهن اسلامی خود بیندیشند.

نیکزاد در پایان با اشاره به تقارن بازگشایی مدارس و هفته دفاع مقدس و محرم حسینی، افزود: امسال مهر دانایی بامحبت امام حسین (ع) همراه شده است و ما از خاندان عصمت و طهارت کمک می‌طلبیم تا بتوانیم نهایت تلاش خود را برای آماده‌سازی و مهیاکردن زمینه‌های تعلیم و تربیت فراهم کنیم.تگ:


نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

اخرین اخبار