به گزارش  جویباران،قربان متولی طی گفت‌وگویی بابیان اینکه  دفاع مقدس یادآور رشادت‌ها، دلیری‌ها و ازخودگذشتگی‌های مردان و زنانی است که با ایثار و فداکاری‌های خود از آب‌وخاک این مرز دفاع کردند گفت:  انسان‌هایی که در کنار ولی‌فقیه زمان خود به مصاف دشمن رفتند و از خون پاکشان گذشته تا امروز استقلال و بالندگی را به ارمغان بیاورند.

وی تصریح کرد: رادمردی و پایمردی بی‌مثال رزمندگان اسلام در دوران هشت سال جنگ تحمیلی حکایت غرور، افتخار و رسیدن به اوج قله‌های استقلال و استکبارستیزی است.

دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر جویبار بر وحدت، همدلی و همراهمی ملت و مسئولین در راه پیشرفت و اقتدار کشور تأکید و اظهار کرد: با تکیه‌بر آگاهی و روشن‌بینی جوانان مؤمن و متعهد ایران اسلامی و روحیه انقلابی و جهادی مسئولین کشور و آمادگی رزمی و ارتقا و گسترش سامانه‌های دفاعی، زیر نظر فرماندهی معظم کل قوا همچون گذشته حضوری گسترده و مؤثر در عرصه سازندگی کشور و مقابله با تهدیدات را از خود به نمایش خواهیم گذاشت.

متولی در پایان با تسلیت به خانواده‌های شهدای حادثه تروریستی اهواز و محکوم کردن این حادثه خاطرنشان کرد: این دست حوادث تروریستی بیش از هر زمان  چهره خبیث و بی‌رحم مستکبرین جهان و هم‌پیمانانشان را برای ملت بزرگ ایران آشکار کرد و با افزایش قدرت، اقتدار و نفوذ جمهوری اسلامی ایران بر این دشمنی‌ها نیز افزوده‌شده است.