به گزارش  جویباران، در این رقابت‌ها در وزن ۸۶ کیلوگرم ابوالفضل هاشمی کشتی‌گیر ملی‌پوش جویباری  در دور نخست دین اسلام بک تالایبیک اولو از قرقیزستان را با نتیجه ۱۱ بر صفر مغلوب کرد.

وی در دور دوم مقابل آندری هیکا از اوکراین با نتیجه ۸ بر ۲ پیروز شد و در دور سوم شوتارو یامادا از ژاپن را با نتیجه ۴ بر صفر شکست داد و راهی مرحله نیمه‌نهایی شد.

هاشمی در این مرحله مقابل عارف اوزن از ترکیه با نتیجه ۴ بر ۳ مغلوب شد و به دیدار رده‌بندی رفت وی در این مرحله مقابل دیمور میگنیشویلی از گرجستان با نتیجه ۶ بر ۵ به پیروزی رسید و صاحب مدال برنز شد.

گفتنی است در این رقابت‌ها دو کشتی‌گیر دیگر جویباری نیز حضور داشتند که در وزن ۶۱ کیلوگرم مهدی عشقی در دور نخست در مصاف با ارطغرل قهوه‌چی از ترکیه با نتیجه ۷ بر ۵ مغلوب شد و با توجه به شکست این کشتی‌گیر در دور بعد، عشقی از دور رقابت‌ها کنار رفت.

همچنین در وزن ۵۷ کیلوگرم رضا علیجان زاده  دیگر کشتی‌گیر ملی‌پوش جویباری پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل آندری ژلپ از اوکراین با نتیجه ۱۲ بر ۱۰ مغلوب شد و با توجه به شکست این کشتی‌گیر مقابل حریف آمریکایی، علیجان زاده از دور رقابت‌ها کنار رفت و چهاردهم شد.

تیم کشتی آزاد کشورمان در این رقابت‌ها با کسب یک مدال طلا، یک نقره و یک برنز سوم شد.