به گزارش  جویباران،حجت‌الاسلام محمدتقی نادعلی زاده در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان جویبار به دیدار اخیر ورزشکاران با رهبر معظم انقلاب اشاره و اظهار کرد: ورزشکاران به‌عنوان الگوی جوانان با رفتار و کردار خود بر بسیاری از مردم به‌ویژه قشر جوان تأثیر می‌گذارند.

وی بابیان اینکه مقاومت رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس ناشی از روحیه بسیجی و جهادی بوده است گفت: اگر در کشور روحیه بسیجی وجود داشته باشد مملکت به دست صاحب اصلی خود صاحب‌الزمان(عج) خواهد رسید.

امام‌جمعه جویبار خاطرنشان کرد: باید به جانبازان و خانواده‌های شهدا توجه  ویژه‌ای داشت زیرا استقلال و امنیت امروز کشورمان از ایثار، فداکاری و خون شهدا است.

نادعلی زاده به جنگ مشکلات اقتصادی کشور اشاره و عنوان کرد: ما در کشور کمبود کالا نداریم ولی برخی افراد به دلیل جنگ روانی در فضای مجازی در حال انبار کردن کالا هستند.

وی بابیان اینکه  مردم ایران شریف‌ترین مردم در دنیا هستند و باید قدر این ملت را دانست تأکید کرد: مسئولین باید صدای مردم را بشنوند و از کاستی‌ها و کمبودهای مردم اطلاع داشته باشند و در جهت رفع آن اقدام کنند.

امام‌جمعه جویبار به تحولات منطقه اشاره کرد و گفت: هر جا که آمریکا و عربستان و برخی کشورهای اروپایی وارد یک کشور شدند بدبختی، بردگی و فلاکت آوردند و به حیات خلوتی برای خود تبدیل کردند.

نادعلی زاده افزود: دشمنان به دنبال تبدیل کردن ایران به کشوری مثل سوریه و یمن هستند ولی این آرزوی محال باوجود نیروهای امنیتی و مدافعان حرم جمهوری اسلامی ایران محقق نخواهد شد.