به گزارش  جویباران، احمد حسین‌زادگان در مراسم تکریم و معارفه فرماندار جویبار با بیان اینکه مسئولیت در نظام جمهوری اسلامی ایران یک امانت و ودیعه الهی است گفت: همه این تغییرات برای بهبود وضعیت و کارها است و به مدیرانی نیاز داریم که تا وضعیت فعلی را تغییر دهند و شرایط را به سمت کمال، بهبود وضعیت و ایده‌آل‌های مردم پیش ببرند.

وی با اشاره به اینکه مردم شهرستان جویبار شایسته بهترین خدمات هستند اظهار کرد: پیشرفت و بهبود شرایط تنها از راه توسعه اجتماعی و مردم‌محوری رقم خواهد خورد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار مازندران خاطرنشان کرد: قرار نیست دولت بار همه مسئولیت را به دوش بکشد بلکه اختیاراتی را به مردم می‌دهد تا خود آن‌ها امور را اداره کنند.

حسین‌زادگان به موقعیت برجسته شهرستان جویبار در مسیر توسعه اشاره و عنوان کرد: ۱۸ کیلومتر نوار ساحلی، آب‌بندان‌ها و مهم‌تر از همه مردم سختکوش و پهلوان پرور در شهرستان جویبار پتانسیل فوق العاده‌ای را در بخش‌های مختلف ایجاد می‌کند که می‌تواند تحول شگرفی در شهرستان ایجاد کند.

وی تأکید کرد: برنامه‌محوری، مردم‌محور، حقوق شهروندی و افزایش امید در مردم، توجه به رسانه‌ها، برخورد مناسب با ارباب‌رجوع، رضایت‌مندی مردم، تعامل و وحدت و ایجاد تغییر و تحول را توصیه استاندار به مسئولین شهرستان بیان کرد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار مازندران از زحمات رجبعلی وهابی فرماندار سابق جویبار تقدیر و تشکر کرد و او را از جمله مدیران با اخلاق و توانمند دانست و همچنین سید علی اسد سرپرست جدید فرمانداری جویبار را مدیری توانمند، متخصص و باتجربه و پاک‌دست معرفی کرد و گفت: از فرماندار جدید می‌خواهیم با کمک سایر مدیران دستگاه‌های اجرایی و استفاده از ظرفیت جوانان، بانوان و سمن‌ها، شهرستان جویبار را به نقطه ایده‌آل و منطقی و شایسته مردم این منطقه برساند.