یکشنبه
۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر : 73156
۱۷ مهر ۱۳۹۷؛ ساعت ۱:۵۰
0 views

امام‌جمعه جویبار:

نیروی انتظامی در تعامل با مردم به موفقیت‌های زیادی دست یافت

امام‌جمعه شهرستان جویبار بیان کرد: مهم‌ترین شاخصه نیروی انتظامی تعامل با مردم است و خوشبختانه نیروی انتظامی در این زمینه به موفقیت‌های زیادی به دست آورده است.

به گزارش  جویباران،حجت‌الاسلام محمدتقی نادعلیزاده در صبجگاه مشترک نیروی انتظامی وجود امنیت در یک جامعه را ضروری دانست و گفت: در جامعه ای که امنیت وجود نداشته باشد معیشت و اماکن مذهبی و عمومی در خطر قرار دارد.

وی ایجاد امنیت، حفظ و افزایش امنیت زا جزء وظایف پلیس بیان و اظهار کرد: خوشبختانه نیروی انتظامی در این زمینه به موفقیت‌های زیادی به دست آورده است.

امام‌جمعه جویبار تصریح کرد: مهم‌ترین شاخصه نیروی انتظامی تعامل با مردم است که مجموعه مرزبانی و نیروی انتظامی با وظایف متنوعی که دارند همواره مورد حمایت و پشتیبانی مردم بوده اند.

حجت‌الاسلام نادعلیزاده با بیان اینکه نیروی انتظامی در کنار سایر قوای مسلح توانسته امنیت بسیار خوبی را برای مردم فراهم کند خاطرنشان کرد: نیروهای انتظامی با کمک مردم و دیگر نیروهای مسلح حفاظت و امنیت جان مردم را بر عهده دارند.

وی گفت: نیروی انتظامی توانسته با تلاش شبانه روزی اعتماد مردم در زمینه برقراری امنیت را به دست آورد و چون مقوله امنیت پیوسته مورد نیاز همه جوامع است می‌توان گفت نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در این زمینه خوب درخشیده است.تگ:


نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

اخرین اخبار