چهارشنبه
۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر : 73171
۲۴ مهر ۱۳۹۷؛ ساعت ۹:۵۲
0 views

امام‌جمعه جویبار عنوان کرد

سکوت تأسف‌بار جهان در برابر جنایات سعودی‌ها

امام‌جمعه شهرستان جویبار گفت: تا زمانی که عربستان سعودی مانند گاو شیرده به آمریکا باج می‌دهد باید شاهد این سکوت تأسف بار مجامع بین‌المللی باشیم.

به گزارش  جویباران،حجت‌الاسلام محمدتقی نادعلیزاده طی گفت‌وگویی با خبرنگار بلاغ در شهرستان جویبار از سکوت مجامع بین‌المللی در برابر جنایات عربستان انتقاد و اظهار کرد: جنایات عربستان در زمان‌های مختلف دردرون کشور خود و یا در یمن، سوریه و دستگیری و کشتن شاهزاده‌های سعودی بسیار روشن و آشکار است ولی کشورها و سازمان‌های بین‌المللی در برابر این جنایات سکوت کردند.

وی افزود: در حادثه اخیر قتل روزنامه نگار سعودی در ترکیه نیز ردپای سعودی بسیار آشکار است ولی باز هم سکوت بین‌المللی حاکم و به دنبال رفع اتهام از این رژیم کودک‌کش هستند.

امام‌جمعه جویبار به تبعیض رفتاری در دنیا اشاره و عنوان کرد: اگر یکی از کشورهای مخالف با آمریکا یا ایران این اقدامات را انجام می‌داد تمام دنیا را به هم می‌دوختند و کل جهان را علیه ایران می‌شوراندند.

نادعلیزاده خاطرنشان کرد: تا زمانی که عربستان سعودی مانند گاو شیرده به آمریکا باج می‌دهد باید شاهد این سکوت تأسف بار مجامع بین‌المللی باشیم.

وی تصریح کرد: سازمان ملل‌متحد و دیگر سازمان‌های جهانی بازیچه دست استکبار هستند.

 تگ:


نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

اخرین اخبار