به گزارش  جویباران،سیدعلی اسد صبح امروز در اولین نشست صمیمی با خبرنگاران با بیان اینکه رسانه‌ها به عنوان بازوی دستگاه‌های اجرایی در توسعه و پیشرفت شهرستان هستند گفت: از نقدها و پیشنهادات رسانه‌ها در زمینه مشکلات و چالش‌های شهرستان و رفع آن‌ها استقبال می‌کنم.

وی با اشاره به اینکه در طول ۲۴ سال خدمت در دستگاه‌های اجرایی خط قرمز من پایبندی به قانون است اظهار کرد: از مدیری توقع کار غیرقانونی ندارم اما از مدیران انتظار دارم نهایت تلاش خود را در جهت حل مشکلات مردم به کار گیرند و اگر کاری هم از لحاظ قانونی شدنی نبود با زبان احترام به مردم اطلاع دهند.

فرماندار جویبار تصریح کرد: نوع نگاه من در کار پرهیز از هرگونه تنش و حاشیه است و در طول این سال‌ها سعی کردم یک همدلی و همراهی بین مدیران شهرستان‌ها ایجاد کنم زیرا در فضای پرتنش و ملتهب نمی‌توان برای مردم کرد.

اسد خاطرنشان کرد: از تمام ظرفیت‌ها از هر جریان و گرایشی که دلسوز نظام و شهرستان هستند برای ارتقاء و توسعه جویبار کمک خواهم گرفت.

وی به برنامه‌های پیش‌روی فرمانداری اشاره و عنوان کرد: مردمان شهرستان جویبار بسیار سخت‌کوش و فعال هستند و نیاز است قدر آنان را بدانیم و در حوزه راه، آب شرب و کشاورزی، لایروبی آب‌بندان‌ها، ایجاد آب‌بندان جدید، یکپارچه‌سازی اراضی، گردشگری، جذب سرمایگذار در بخش‌های صنعت، گردشگری و کشاورزی؛ در راستای توسعه و کاهش بیکاری در شهرستان برنامه‌ریزی‌ جدی خواهیم داشت.

فرماندار جویبار یکی از بزرگ‌ترین دستاوردهای خود را شناسایی استعدادهای جوانان و ارتقاء آنان دانست و گفت: باید به جوانان اعتماد کنیم و فرصت تجربه و کار را به آن‌ها بدهیم.

اسد در این جلسه همچنین بر توانمندسازی روستاها نیز تأکید کرد.