چهارشنبه
۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر : 73188
۲۹ مهر ۱۳۹۷؛ ساعت ۱:۲۴
0 views

مدیر آب و خاک جهاد کشاورزی مازندران:

آب‌بندان‌ها منبع اصلی تأمین آب کشاورزی در جویبار هستند/جویبار در اولویت لایروبی آب‌بندان‌ها در استان است

مدیر آب و خاک جهاد کشاورزی استان مازندران گفت: شهرستان جویبار در لایروبی آب‌بندان‌ها در اولویت کاری ما قرار دارد زیرا آب‌بندان‌ها منبع اصلی تأمین آب کشاورزی در این شهرستان هستند.

به گزارش  جویباران، فرزین فرهادی در جلسه آب کشاورزی شهرستان جویبار با بیان اینکه در بخش زیربنایی تأمین آب در این شهرستان با مشکلاتی روبرو هستیم اظهار کرد: شهرستان جویبار در بخش آب چه در زمستان و چه در تابستان با مشکلات زیادی مواجه است.

وی افزود: با احداث سد البرز بارقه امیدی برای جویبار ایجاد شد که از طریق آب 15 هزار هکتار از اراضی منطقه از آب آن منتفع می‌شدند ولی احداث کانال انتقال آب از شبکه اصلی این سد به رودخانه سیاه‌رود هنوز محقق نشده است در حالی که احداث این کانال باید اولویت اصلی مدیران این شهرستان باشد.

مدیر آب و خاک جهاد کشاورزی مازندران تأکید کرد: شهرستان جویبار در لایروبی آب‌بندان‌ها در اولویت کاری ما قرار دارد زیرا آب‌بندان‌ها منبع اصلی تأمین آب کشاورزی در این شهرستان هستند.

فرهادی بیان کرد: یکی دیگر از کارهای ما در کنار مرمت و بهسازی آب‌بندان‌ها، زه کشی‌های اراضی بالادست است که می تواند در فرایند آب رسانی مفید باشد.

 

 تگ:


نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

اخرین اخبار