به گزارش  جویباران، سید علی اسد در جلسه بررسی ساخت سیکاپل اظهار کرد: این پل به عنوان یک مسیر مواصلاتی بسیار مهم برای اتصال ۱۵ روستا به شهر جویبار محسوب می‌شود و جز پروژه‌های مهم شهرستان جویبار است که به دلایلی ساخت پل با تأخیر مواجه شده است.

وی با بیان اینکه ۵۰ درصد ساخت پل به اتمام رسیده است گفت: برای تکمیل پروژه سیکاپل به اعتباری حدود یک میلیارد تومان نیاز است.

فرماندار جویبار با اشاره به اینکه طبق قول مدیرکل بنیادمسکن مازندران زمان بهره‌برداری سیکاپل پایان سال ۹۷ خواهد بود تصریح کرد: ۸ شاه تیر ساخته شده از  ۱۴ شاه تیر مورد نیاز تا پایان آبان ماه نصب خواهد شد.

اسد به مرمت پل تاریخی سیکاپل نیز تأکید کرد و گفت: برای مرمت این پل تاریخی اعتباری در نظرگرفته شده است.

وی افزود: ۳۴۵ میلیون تومان از محل اعتبارات تملک دارایی برای ساخت این پروژه در نظر گرفته شده که در حال پیگیری تخصیص اعتبار از محل اعتبارات حوادثی نیز خواهیم بود.

فرماندار جویبار همچنین در جلسه شورای ترافیک شهرستان جویبار بر فرهنگ‌سازی در حوزه ترافیکی تأکید و اظهار کرد: مهم‌ترین و اصلی‌ترین وظیفه ما در حوزه ترافیک و حمل‌ونقل فرهنگ‌سازی و تغییر نوع نگرش و نگاه نسبت به فرهنگ ترافیک است.

اسد با بیان اینکه وضعیت علائم ترافیکی در این شهرستان مناسب نیست بیان کرد: جاده‌های ما در هر سطح کیفی که قرار دارند باید علائم ایمنی و هشداری کافی وجود داشته باشد.

وی تعداد موتورسیکلت در جویبار را ۲۵ هزار دستگاه اعلام کرد و گفت: باید کاربران جاده‌ای و رانندگان ما بدانند که چگونه و با چه روشی رانندگی و حقوق شهروندی را رعایت کنند و دراین موارد آگاه شوند.