چهارشنبه
۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر : 73204
۴ آبان ۱۳۹۷؛ ساعت ۱:۳۳
0 views

امام‌جمعه جویبار:

عربده‌های ترامپ در مورد اعمال تحریم‌ها در روز 13 آبان یک نمایش رسانه ای است/ سکوت اروپا در برابر جنایات عربستادن از ترس ازدست دادن دلارهای سعودی است

امام‌جمعه شهرستان جویبار اظهار کرد: دولت آمریکا در طول این چهل‌سال انقلاب اسلامی هرچه در توان داشته علیه ایران به کار برده و نتواسته به موفقیتی دست پیدا کند و عربده‌های ترامپ در مورد اعمال تحریم‌ها در روز 13 آبان یک نمایش رسانه ای است.

به گزارش  جویباران، حجت‌الاسلام محمدتقی نادعلیزاده در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان جویبار با اشاره به فرارسیدن 13 آبان و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا گفت: عربده‌های ترامپ در مورد اعمال تحریم‌ها در روز 13 آبان یک نمایش رسانه ای است زیرا دولت آمریکا در طول این چهل‌سال انقلاب اسلامی هرچه در توان داشته علیه ایران به کار برده و نتواسته به موفقیتی دست پیدا کند.

 

وی افزود: مردم ایران پیرو مکتب عاشورای حسین(ع) هستند و در برابر ظلم و ستم مبارزه و مقاومت می‌کنند و از تهدیدات ترامپ ترسی ندارند.

 

امام‌جمعه جویبار خاطرنشان کرد: ترامپ اگر شهید حسین فهمیده را ببیند و بشناسد دیگر غلط بزرگی مثل تهدید ملت ایران را نمی‌کند.

 

نادعلیزاده با اشاره به سکوت جهان در برابر جنایات عربستان سعودی گفت: هیچ کشور و سازمانی هنوز در برابر جنایات سعودی در منطقه  اقدام عملی نکرده و اروپا نیز که پرچم‌دار حقوق بشر هستند از ترس از دست دادن پول‌های سعودی  فقط بیانیه می‌دهد.

وی بیان کرد: تمام جنایات عربستان با حمایت آمریکا صورت می‌گیرد و متأسفانه دنیا در برابر این جنایت‌ها سکوت کرده است.تگ:


نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

اخرین اخبار