چهارشنبه
۱ خرداد ۱۳۹۸
کد خبر : 73241
۸ آبان ۱۳۹۷؛ ساعت ۷:۲۳
0 views

یزدانی، اسطوره اخلاق

حرکت جوان‌مردانه حسن یزدانی در لیگ برتر کشتی

قهرمان المپیک 2016 ریو که در ترکیب تیم کشتی آرش‌زین بابل حضور داشت و برای این حضور مبلغی را به‌عنوان پیش‌پرداخت ازاین تیم بابلی دریافت کرده بود در اقدامی تحسین برانگیز و اخلاقی پس از انصراف تیم کشتی آرش‌زین بابل مبلغ پیش‌پرداخت را به این تیم بازگرداند.

حسن یزدانی که در ترکیب تیم کشتی آرش‌زین بابل حضور داشت و برای این حضور مبلغی را به عنوان پیش‌پرداخت ازاین تیم بابلی دریافت کرده بود اما به دلیل حضور در ترکیب تیم‌ملی کشتی در جهت حضور درمسابقات جهانی بوداپست مجارستان از سوی سازمان لیگ کشتی از حضور در مرحله مقدماتی لیگ برتر کشتی منع شده بود.

وی پس از بازگشت از کشور مجارستان متوجه انصراف تیم آرش زین از حضور در مرحله نهایی لیگ برتر کشتی آزاد  شد. پس از اعلام انصراف این تیم، یزدانی در یک حرکت اخلاقی و تحسین برانگیز با واسطه قرار دادن پدرش با مالک باشگاه آرش‌زین این مبلغ را به این تیم بازگرداند.

 

قهرمان المپیک 2016 ریو علی‌رغم این که می‌توانست مبلغ پیش پرداخت را به عنوان جریمه از باشگاه به دلیل کناره‌گیری از لیگ دریافت کند اما از این کار خودداری کرد و تمام پول دریافتی را پس داد.

وی با این اقدامات خیرخواهانه‌ای که در این چند سال انجام داده است نه تنها نشان داد که در کلام یک پهلوان و قهرمان است بلکه ثابت کرد او یک پهلوان واقعی و اسطوره اخلاق است.

 تگ:


نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

اخرین اخبار