سه شنبه
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر : 73305
۱۳ آبان ۱۳۹۷؛ ساعت ۲:۲۴
0 views

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جویبار:

آمریکا همانند زالو در حال مکیدن منافع کشورها است/ 13 آبان روز، مقاومت، شجاعت و غیرت ملی است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان جویبار بیان کرد: شعار (مرگ بر آمریکا) یک اعتقاد قلبی است یعنی اعلام انزجار از تمامی دولت‌ها و سیاست‌های آمریکا در جهان، زیرا آمریکا همانند زالو در حال مکیدن منافع کشورها است.

به گزارش  جویباران،سرهنگ مهرداد بابایی در مراسم راهپیمایی 13 آبان شهرستان جویبار با اشاره به اینکه امروز روز مقاومت، شجاعت و غیرت ملی است گفت: امروز نسل چهارم انقلاب نشان دادند هم‌چون گذشتگان خود در برابر ظلم وستم و استکبار ساکت نمی‌نشینند و هوشیار هستند و در برابر آن‌ها مقاومت و ایستادگی می‌کنند.

وی با بیان اینکه 13 آبان یادآور سه رویداد بزرگ در تاریخ کشور است اظهار کرد: تبعید حضرت امام خمینی(ره) به ترکیه در آبان 43، کشتار بی‌رحمانه دانش‌آموزان تهرانی در دانشگاه تهران در 13 آبان سال 57 و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در 13 آبان سه رویداد مهم در این روز در طول تاریخ کشورمان ایران است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جویبار تأکید کرد: این سه رویداد دارای یک ماهیت مشترک یعنی مبارزه با استکبار است.

بابایی بیان کرد: تمام شاخص‌های یک کشور مستکبر در کشور آمریکا وجود دارد که حیات و بقاء این کشور به خون‌ریزی، قتل و غارت، فتنه‌انگیزی و بی‌ثبات‌سازی خلاصه شده است.

وی خاطرنشان کرد: آمریکا برای تأمین امنیت و اهداف خود از هر توطئه و تهدید علیه دولت‌ها استفاده می‌کند که نماد یک کشور مستکبر است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جویبار بر دشمن‌شناسی تأکید کرد و گفت: اگر می‌خواهیم با استکبار مبارزه کنیم باید شناخت صحیحی از دشمن داشته باشیم لذا نباید به لبخند و مذاکره و نشستی دلخوش کرد و در دام دشمن افتاد.

بابایی با اشاره به اینکه شعار (مرگ بر آمریکا) یک اعتقاد قلبی است بیان کرد: شعار (مرگ بر آمریکا) یک اعتقاد قلبی است یعنی اعلام انزجار از تمامی دولت‌ها و سیاست‌های آمریکا در جهان، زیرا آمریکا همانند زالو در حال مکیدن منافع کشورها است.

وی افزود: آمریکا با پرورش و حمایت از تروریست به دنبال ناامن کردن جهان است و با زیر چتر خود قرار دادن عربستان بیش از سه سال است که مردم مظلوم یمن را به خاک و خون کشیده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جویبار به خروج آمریکا از برجام اشاره و عنوان کرد: این موضوع بار دیگر به برخی خوش‌بینان داخلی ثابت کرد که آمریکا نه اهل مذاکره و سازش و نه مرد تعهد و مسئولیت پذیری است.

بابایی سازش با آمریکا را یک خطای بزرگ دانست و افزود: مذاکره یا سازش با آمریکا به هیچ وجه منطقی نیست و مشکلات کشور را حل نمی‌کند.

وی خاطرنشان کرد: توجه و پیروی از رهنمودها و توصیه‌های مقام معظم رهبری، پیاده‌سازی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، توجه به استعدادها و ظرفیت‌های داخلی، ایستادگی و مقاومت و پافشاری بر اصول انقلاب، تقویت روحیه خودباوری و اعتماد به نفس ازجمله راه‌های مقابله با استکبارجهانی یعنی آمریکا است.

 تگ:


نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

اخرین اخبار