چهارشنبه
۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر : 73448
۲۱ آبان ۱۳۹۷؛ ساعت ۳:۱۷
0 views

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جویبار:

بسیج پس از انقلاب در همه عرصه‌ها کارنامه درخشانی از خود به‌جای گذاشت

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان جویبار اظهار کرد: بسیجیان در دوران دفاع مقدس و پس از جنگ تحمیلی کارنامه درخشانی از خود به یادگار گذاشتند.

به گزارش  جویباران، سرهنگ مهرداد بابایی در جلسه ستاد هماهنگی هفته بسیج با اشاره به تقارن هفته بسیج و وحدت گفت: بسیج متعلق به یک گروه یا جریان خاصی نیست بلکه متعلق به همه مردم است و یک سرمایه ملی و اجتماعی است.

وی با بیان اینکه بسیج پس از انقلاب در همه عرصه‌ها کارنامه درخشانی دارد افزود: بسیجیان در دوران دفاع مقدس جان خود را برای حفظ کشور و نظام دادند و پس از جنگ نیز هرجا که محرومیتی وجود داشت بسیجیان بدون هیچ چشم‌داشتی حضور پیدا کردند و کارنامه درخشانی از خود به یادگار گذاشتند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جویبار نقش بسیج را در رویدادهای درون کشور تعیین کننده دانست و گفت: در زمان فتنه‌های سال‌های 78 و 88 وقتی بسیج مردمی وارد میدان می‌شود حماسه باشکوه 9 دی اتفاق می‌افتد و همه نقشه‌های شوم دشمنان را خنثی می‌کند.

بابایی با اشاره به شعار محوری امسال هفته بسیج اظهار کرد: بسیج، مظهر ایستادگی، پیشرفت، وحدت و خدمت شعار محوری امسال هفته بسیج است.

وی افزود: سیاست‌ها و رویکردهای محوری این هفته نقش بسیج در پیشبرد انقلاب اسلامی با تبیین کارنامه درخشان بسیج، بازنمایی الگوی کارآمد بسیج و جوانان مؤمن انقلابی به عنوان مهم‌ترین مؤلفه قدرت انقلاب اسلامی، امید آفرینی اقتصادی با معرفی خدمات و برنامه‌های در دست اقدام بسیج برای خدمت‌رسانی و سازندگی، بهره‌گیری از تقارن هفته بسیج با میلاد حضرت رسول اکرم(ص) برای تبیین نقش وحدت‌آفرینی بسیج، تقویت روحیه نشاط، خدمت‌رسانی و مطالبه‌گری است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جویبار خاطرنشان کرد: مردم ایران در 13 آبان نشان دادند که تحریم‌های اقتصادی آمریکا نمی‌توانند از عظم و اراده ملت ایران تأثیرگذار باشد.

 تگ:


نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

اخرین اخبار