چهارشنبه
۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر : 73629
۳ آذر ۱۳۹۷؛ ساعت ۴:۳۹
0 views

رئیس اداره ورزش و جوانان جویبار:

تزریق اعتبار300 میلیون تومانی برای سالن‌های ورزشی روستایی/ پرداخت 400میلیون تومان تسهیلات اشتغال زایی در زمینه ورزشی

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان جویبار از تزریق اعتبار300 میلیون تومانی برای ساخت و تکمیل سالن‌های ورزشی 3 روستا در این شهرستان خبر داد.

به گزارش  جویباران، علی سلیمانی در نشست با خبرنگاران با اشاره به اینکه پنج سالن ورزشی در شهرستان در حال ساخت است گفت: برای پیشرفت فیزیکی و تکمیل سالن‌های ورزشی روستاهای واسوکلا، گل محله و آستانسر، مجموعاً اعتبار 300 میلیون تومانی تخصیص پیدا کرده است که با تزریق این مقدار اعتباری پیشرفت فیزیکی آن‌ها به 90 تا 95 درصد خواهد رسید.

 

وی افزود: سالن‌های ورزشی پهناب نیز از طریق اوراق و سالن روستای انارمرز هم با اعتبار تملک شهرستانی اقدامات تکمیلی آن انجام خواهد شد.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان جویبار تصریح کرد: از کل اعتبار یک میلیارد و 500 میلیون تومانی که از محل ارزش افزوده برای پروژه‌های ورزشی در نظر گرفته شده بود تاکنون 700تا 800 میلیون تومان دریافت شده است.

 

سلیمانی همچنین به پروژه‌های ورزشی در حال اقدام اشاره و عنوان کرد: زمین مینی گلف به مساحت 1300 مترمربع با اعتبار 90میلیون تومان با مشارکت این هیئت و خیرین در حال ساخت است.

 

وی بیان کرد: طرح ساخت خانه اسکواش نوشته شده و پس از تأیید فدراسیون، مراحل ساخت آن انجام خواهد شد و همچنین ساخت خانه شطرنج و کاراته نیز در دستور کار این اداره قرار دارد.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان جویبار با بیان اینکه 45 هیئت ورزشی در استان وجود دارد گفت: 25 هیئت در شهرستان جویبار به صورت فعال و نیمه فعال وجود دارد که در این شرایط بد اقتصادی هزینه‌های بسیاری برای اجرای برنامه‌های خود و برگزاری مسابقات انجام دادند که جای تشکر و قدردانی دارد.

 

سلیمانی به پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی به باشگاه‌های ورزشی اشاره و عنوان کرد: باشگاه‌های خصوصی دارای مجوز رسمی از کمیسیون ماده پنج اداره ورزش و جوانان می‌توانند جهت اشتغال‌زایی از تسهیلات بسیار خوبی برخوردار شوند.

وی افزود: تاکنون حدود 400 میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی به متقاضیان پرداخت و 100 میلیون تومان نیز در مرحله پرداخت از سوی بانک‌ها قرار دارد.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان جویبار در پایان از تخصیص اعتبار 100میلیون تومانی جهت تکمیل خوابگاه ورزشی در این اداره  و همچنین ساخت خانه بوکس با اعتبار 75 میلیون تومان و اختصاص 29 میلیون تومان اعتبار جهت بازسازی سالن کشتی کوهی‌خیل خبر داد.

 تگ:


نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

اخرین اخبار