چهارشنبه
۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر : 73667
۵ آذر ۱۳۹۷؛ ساعت ۲:۱۱
0 views

فرمانده دوران دفاع مقدس تأکید کرد

استفاده از ظرفیت و توانمندی‌های بسیج جهت حل مشکلات کشور

فرمانده دوران دفاع مقدس گفت: مسئولان کشور که به دنبال حل مشکلات هستند باید به سخنان رهبری توجه کنند و نگاه به بیرون را از ذهن خود خارج و به ظرفیت‌ها و توانمندی‌های داخلی در جوانان توجه کنند.

به گزارش  جویباران، سردار علیجان میرشکار در مراسم تجمع بسیجیان شهرستان جویبار با بیان اینکه بسیج مستضعفین از بعداظهر 22 بهمن 57 شکل گرفت اظهار کرد: زمانی که مردم انقلاب اسلامی را به پیروزی رسیدند برای پاسداری و حفاظت از آن باید در صحنه بمانند و بسیج شکل گرفت.

وی افزود: با حضور همیشگی مردم در صحنه، بسیاری از فتنه‌ها شناسایی شد که ریشه همه آن‌ها لانه جاسوس آمریکا بود.

فرمانده دوران دفاع مقدس تصریح کرد: بسیج باید با پسوند مستضعفین گفته شود زیرا این مستضعفین هستند که باید در برابر مستکبرین مقابله کنند.

میرشکار به کارنامه درخشان بسیج در دوران دفاع مقدس اشاره و عنوان کرد: رزمندگان بسیجی در دوران جنگ تحمیلی کارهای بسیار بزرگی در حوزه دفاعی و مهندسی انجام دادند و کارنامه  درخشانی را از خود به جای گذاشتند.

وی بیان کرد: پس از پایان جنگ تحمیلی بسیج از حالت نظامی صرف خارج به سمت سازندگی کشور حرکت کرد که بسیاری از موارد زیربنایی کشور توسط نخبگان و مهندسین بسیجی ساخته و راه‌اندازی شد.

فرمانده دوران دفاع مقدس خاطرنشان کرد: امروز به برکت همین بسیج در عرصه‌های مختلف علمی و نظامی در رتبه‌های نخست جهان قرار داریم.

میرشکار با بیان اینکه عرصه جنگ از حوزه سخت وارد حوزه جنگ نرم شده است گفت: امروز بسیجیان ما باید به سمت یادگیری علوم و دانش‌های روز جهان باشیم و آمادگی لازم برای مقابله با توطئه‌ها حیله‌های دشمنان باشیم.

وی افزود: استکبار جهانی با تمام ظرفیت خود به دنبال آسیب رساندن به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت ما است.

فرمانده دوران دفاع مقدس با اشاره به اینکه الگوی موفق بسیج ما در سایر کشورهای دیگر نیز صادر شد گفت: امروز بسیج مستضعفین فقط متعلق به ایران نیست بلکه الگوی موفق این نهاد در کشورهای عراق، سوریه، فلسطین، یمن و لبنان صادر شد.

میرشکار خاطرنشان کرد: در چهل سالگی انقلاب اسلامی با صدای بلند اعلام می‌کنیم در برابر آمریکا و اسرائیل و هرکه دارای خوی استکباری است می‌ایستیم و حامی تمامی کشورهای مظلوم و مستضعف جهان هستیم.

وی شرط حضور بسیجیان در صحنه را ایمان دانست و افزود: بسیج برای جناح، گروه، حزب و شخص کاری نمی‌کند بلکه برای خدا و ولایت‌فقیه و اقتدار نظامی جمهوری اسلامی ایران کار می‌کند.

این یادگار دوران دفاع مقدس تصریح کرد: همراهی با ولایت، از خطوط قرمز عبور نکردند، شجاعت از جمله ویژگی‌های یک بسیجی است.

میرشکار با بیان اینکه مردم جویبار در دوران دفاع مقدس کارنامه درخشانی دارند اظهار کرد: شهدا و سرداران برجسته شهید و جانبازان دوران دفاع مقدس بی‌شماری که اهل شهرستان جویبار هستند گواه ولایت‌پذیری مردم این شهرستان است.

وی تأکید کرد: دشمنی دشمنان همچنان ادامه دارد و از خاکریز نظامی به خاکریز دفاع از گفتمان اسلام ناب تغییر کرده است از این‌رو جوانان، بسیجیان، هنرمندان و ورزشکاران باید در مسیر ولایت در سنگرهای جدید بایستند.

فرمانده دوران دفاع مقدس به مشکلات کشور اشاره و عنوان کرد: مسئولی که به دنبال حل مشکلات است باید به سخنان رهبری توجه کنند و نگاه به بیرون را از ذهن خود خارج و به ظرفیت‌ها و توانمندی‌های داخلی در جوانان توجه کنند.

 

 تگ:


نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

اخرین اخبار