چهارشنبه
۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر : 73669
۵ آذر ۱۳۹۷؛ ساعت ۲:۴۲
0 views

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران:

تأمین برق پارک‌ها، معابر و میادین به صورت 100 درصدی برعهده شهرداری‌ها است/ بدهکاری 139 میلیارد تومانی دستگاه‌ها و مردم به شرکت توزیع

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران بیان کرد: تأمین برق پارک‌ها، معابر و میادین باید به صورت 100 درصدی توسط شهرداری‌ها انجام شود اما با این حال به صورت مشارکتی با شهرداری‌ها در خصوص برق‌دار کردن سطح شهر همکاری خواهیم کرد.

به گزارش  جویباران، قاسم شهابی در جلسه بررسی و پیشگیری مشکلات حوزه برق شهرستان جویبار با بیان اینکه روشنایی معابر شهری بر عهده شهرداری و در روستاها برعهده دهیاری‌ها است گفت: شرکت توزیع برق یک مجموعه خصوصی است و هیچ منبع دولتی نداریم و هزینه‌های شرکت توسط مشترکین و نصب انشعاب تأمین می‌شود.

وی کل طلب این شرکت از دستگاه‌ها و مردم را ۱۳۹ میلیارد تومان است اعلام و اظهار کرد: با توجه به هجمه‌های سیاسی اخیر، همه ما مسئولین شرکت موظفیم فرآیند خدمت‌رسانی و برق‌رسانی به مردم را انجام دهیم.

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران با اشاره به اینکه به صورت مشارکتی با شهرداری در خصوص برق‌دار کردن سطح شهر همکاری خواهیم کرد، تأکید کرد: تأمین برق پارک‌ها، معابر و میادین باید به صورت 100 درصدی توسط شهرداری‌ها انجام شود.

شهابی تصریح کرد: شرکت‌های برق در کل کشور در خصوص برق‌دار کردن چاه‌های کشاورزی هیچ اعتباری ندارند ولی فرمانداری باید مسیرها را مشخص کند و سازمان مدیریت و برنامه و بودجه اعتبار آن را تأمین می‌کند.

 

 تگ:


نظر مخاطبان:

  1. علی گفته :

    تا اونجا که قانون سازمان برق میگه طبق تبصره ۳ ماده ۱۱ بعهده اداره برقه

نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

اخرین اخبار