سید علی اسد فرماندار جویبار در جلسه بررسی مشکلات حوزه برق شهرستان جویبار بر برق‌دار کردن چاه‌های کشاورزی تأکید کرد و گفت؛ بخش اعظم اقتصاد این شهرستان مربوط به کشاورزی است و اراضی پایین‌دست این منطقه نیاز به نیروی برق برای انتقال آب دارند.

وی با اعلام اینکه برخی از معابر این شهرستان با کمبود ولتاژ برق مواجه هستند افزود: بحث روشنایی و امنیت در معابر و میادین این شهرستان باید توسط دستگاه‌های ذیربط انجام شود و در بازدیدهایی که در سطح شهر داشتم خاموشی‌ها به آن شدتی که در فضاهای مجازی عنوان شده، نبوده است.

سید سعید سیدخندان مدیر شرکت توزیع برق جویبار با بیان اینکه ۲/۵ میلیاردتومان از دستگاه‌های اجرایی و مردم طلب داریم، بیان کرد: با فرارسیدن زمان سرما باید خدمات مطلوبی به مردم ارائه شود.

وی با اشاره به اینکه دربارندگی اخیر ۲۱۰ میلیون تومان به تأسیسات برق شهرستان خسارت واردشدگفت: اصلاح بهینه درختان باید در زمان حاضر انجام شود تا مردم در تابستان با کمترین مشکل قطعی برق مواجه شوند، که متاسفانه بودجه‌ها در این زمینه  بسیار کم بوده است.

 

علی یاری شهردار جویبار بابیان اینکه مردم در حوزه روشنایی معابر گلایه‌مند هستند گفت: با توجه به شرایط اقتصادی باید از توان و ظرفیت یکدیگر برای حل مشکلات استفاده کنیم.

علی اصغر قاسمی شهردار کوهی‌خیل نیز در این جلسه اظهار کرد: شهرداری‌ها نیز مانند سایر دستگاه‌های اجرایی دیگر با چالش‌های اقتصادی مواجه‌اند اما با تلاش در حال حل مشکلات هستند.

وی با اشاره به اینکه کوهی‌خیل یک شهر تازه تأسیس است گفت: با توجه به اینکه کوهی‌خیل شهر تازه تأسیس است اکثر تأسیسات این شهر در محل تعریض جاده‌ها قرار دارد.

نورالدین قاسم‌زاده رئیس اداره راهداری جویبار در جلسه بررسی مشکلات حوزه برق شهرستان اظهار کرد: ۴۱ چراغ چشمک زن در محورها نصب شده بود و این آمار در حال حاضر  به ۴۵ چراغ رسیده است.

وی افزود: در برخی محورهای ساحلی چراغ‌ها در شب خاموش است که این نقیصه باید برطرف شود.