چهارشنبه
۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر : 73690
۷ آذر ۱۳۹۷؛ ساعت ۱۱:۳۹
0 views

رئیس شورای روستای حاجی‌کلا:

قطعی 3 ماهه تلفن روستای حاجی‌کلا به دلیل سرقت کابل / شرکت مخابرات تاکنون اقدامی نکرده

رئیس شورای روستای حاجی‌کلا اظهار کرد: 3 ماه است خطوط تلفن روستای حاجی‌کلا قطع شده و در این رابطه مکاتباتی با شرکت مخابرات شهرستان داشتیم ولی تاکنون اقدام خاصی انجام نشده است.

به گزارش  جویباران،احمد یگانه در همایش مشترک شوراها و دهیاران بخش مرکزی شهرستان جویبار در روستای حاجی‌کلا با اشاره به مشکلات این روستا گفت: شبکه آب‌رسانی این روستا مربوط به ۲۰ سال پیش بوده و کاملا رسوب بسته و در فصل تابستان متأسفانه با قطعی کامل آب مواجه هستیم و علاوه بر آن مشکلات بهداشتی فراوانی دارد.

وی افزود: پل تاریخی آزان که تنها راه ارتباطی بین ساری، قائمشهر و جویبار است به دلیل تردد وسایل نقلیه سنگین در حال تخریب بوده،که هر چه سریع‌ترباید پل جدید در کنار آن برای تردد اهالی منطقه احداث شود.

رئیس شورای روستای حاجی‌کلا با اعلام اینکه سیم‌های مخابرات این روستا به سرقت رفته است، بیان کرد: 3 ماه است خطوط تلفن روستای حاجی‌کلا قطع شده و در این رابطه مکاتباتی با شرکت مخابرات شهرستان داشتیم ولی تاکنون اقدام خاصی انجام نشده است.

شورای روستای حاجی‌کلا بر نصب سیستم پایش تصویری را دغدغه دهیاری‌ها و شوراهای روستاها تأکید کرد و گفت: برای نصب این دوربین‌ها نیاز به اعتبار است و در صورت نصب آن امنیت روستا تا حد زیادی تأمین می‌شود.

 تگ:


نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

اخرین اخبار