چهارشنبه
۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر : 73743
۱۵ آذر ۱۳۹۷؛ ساعت ۲:۲۸
0 views

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی جویبار:

خانه‌های قرآن روستایی به دلیل نبود اعتبار در حال تعطیلی است/ مسئولین باید نگاه ویژه‌ای به قرآن داشته باشند

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی جویبار تأکید کرد: در 22 روستای شهرستان جویبار خانه قرآن دایر است ولی تعداد زیادی به دلیل نبود منابع مالی در حال تعطیلی که نیاز است مسئولین امر نگاه ویژه‌ای به قرآن داشته باشند.

به گزارش  جویباران، حجت‌الاسلام قنبرعلی بهرامی در مجمع خیرین قرآنی شهرستان جویبار، قرآن را راه‌گشای زندگی مردم دانست و گفت: نیاز است مسئولین امر نگاه ویژه‌ای به قرآن داشته باشند زیرا قرآن پیام الهی و کلید در بهشت است و لذا قرآن باید در متن و بطن جامعه و زندگی ما نفوذ کند.

وی افزود: از آن‌جایی که خط و منش ما از این کتاب آسمانی است باید به اینگونه جلسات اهمیت بدهیم و سعی کنیم که جلسات منظمی به احترام قرآن داشته باشیم.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی جویبار بیان کرد: نباید اکتفا به یک نشست و تنظیم صورت جلسه کرد بلکه باید کاری کنیم که مردم برای اشاعه قرآن که کلام خداست به کف جامعه بیایند.

بهرامی با بیان اینکه موضوع قرآن در شهرستان غریب است اظهار کرد: نبود اعتبار در بخش قرآنی از یک طرف و کم لطفی مسئولین به مسائل قرآنی از سوی دیگر از موارد غریب ماندن قرآن در این شهرستان است.

وی تصریح کرد: در 22 روستای شهرستان جویبار خانه قرآن دایر است ولی تعداد زیادی به دلیل نبود منابع مالی در حال تعطیلی است.تگ:


نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

اخرین اخبار