سه شنبه
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر : 73754
۱۸ آذر ۱۳۹۷؛ ساعت ۲:۴۴
0 views

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جویبار:

قشر دانشجو در دفاع از اسلام و انقلاب اسلامی نقش پررنگی داشتند/ با نگاه و تکیه به نیروهای خارجی نمی‌توانیم پیشرفت داشته باشیم

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان جویبار گفت: قشر دانشجو 5 هزار شهید را تقدیم انقلاب اسلامی کردند و 50 شهید مدافع حرم اهل بیت(ع) از دانشجویان کشور بودند.

به گزارش جویباران، سرهنگ مهرداد بابایی در مراسم یادواره شهدای دانشجوی شهرستان جویبار در دانشگاه آزاد اسلامی واحد این شهرستان با بیان اینکه  قشر دانشجو مانند سایر اقشار کشور در دفاع از اسلام و انقلاب نقش پررنگی داشتند،  اظهار کرد: قشر دانشجو  5 هزار شهید را تقدیم انقلاب اسلامی کردند و 50 شهید مدافع حرم اهل بیت(ع) از دانشجویان کشور بودند.

وی افزود: مازندران نیز 240 شهید دانشجو تقدیم انقلاب کرده است که ازاین تعداد 10 شهید آن متعلق به شهرستان جویبار است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جویبار با اشاره به اینکه شهادت جان مایه انقلاب اسلامی است گفت: دوام و حیات نهضت ما در گرو خون شهید است زیرا به وابسته خون شهید انقلاب و نظام مقدس اسلامی ما بیمه شده است.

بابایی تصریح کرد: وظیفه داریم یاد وخاطره شهدا را در فضای جامعه زنده نگه داریم زیرا این کار یعنی زنده نگه‌داشتن فرهنگ عاشورایی ایثار و شهادت است.

وی تأکید کرد: یادواره شهدا محفلی برای بصیرت افزایی، آگاهی و شناسایی دوست و دشمن است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جویبار با بیان اینکه در آستانه 40سالگی انقلاب اسلامی قرار داریم گفت: در این چهل سال روزهای شیرین و تلخ را در کنار هم پشت‌سر گذاشته‌ایم و در این چهل سال ثابت شد که با وحدت، همدلی و انسجام درونی از هر سختی عبور خواهیم کرد و همچنین ثابت شد که با نگاه و تکیه به نیروهای خارجی نمی‌توانیم پیشرفت وتوسعه‌ای داشته باشیم.

بابایی خاطرنشان کرد: برخی‌ها در داخل، گذشته این انقلاب را فراموش کردند و ساز ناکوک سر دادند و دل در گروی آمریکا بسته‌اند.

وی با بیان اینکه این افراد باید از شهدا درس بگیرند اظهار کرد: شهدا به ما آموختند نباید از هیچ کشوری بترسیم و به هیچ قدرتی نباید اعتماد کنیم مگر اینکه فقط باید از خدا ترسید و به قدرت خداوند توکل کنیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جویبار با اشاره به اینکه باید فرزندان و جوانان را با شهدا آشنا کنیم و الگوسازی کنیم بیان کرد: امروز جبهه استکبار با هزینه بسیار سنگین، هجمه فرهنگی شدیدی را علیه اعتقادات و باورهای جوانان پاک سرشت ما آغاز کرده است.

بابایی گفت: جنگ نظامی به پایان رسیده ولی دشمن امروز  با تکنولوژی و ابزارهای رسانه‌ای و فرهنگی به دنبال دست‌یابی به اهدافی است که نتوانسته در جنگ نظامی به آن دست پیدا کند، پس باید هوشیاری، بصیرت و آمادگی خود را در برابر هجمه‌های بی‌امان استکبار افزایش دهیم.

وی سند 2030 را نمونه‌ای از نفوذ فرهنگی دشمن در کشور دانست و افزود: دشمن می‌خواهد نسل آینده جمهوری اسلامی را طوری تربیت کند که شهید فهمیده‌ها را فراموش کنند که نیاز به توجه ویژه مسئولین دارد.

 

 

 تگ:


نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

اخرین اخبار