سه شنبه
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر : 73850
۲۵ آذر ۱۳۹۷؛ ساعت ۳:۰۳
0 views

رئیس جمعیت هلال‌احمر جویبار:

سال گذشته 1500 نفر در 61 دوره آموزشی امداد و نجات آموزش دیدند

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان جویبار اعلام کرد: 61 دوره آموزشی امداد و نجات در قالب کلاس‌های امداداولیه، مهارت‌های داوطلبی وآشنایی با مخاطرات برای یک هزارو ۵۰۰ امدادگر در شهرستان جویبار برگزار شد.

به گزارش  جویباران، محمدرضا صابری در مراسم تجلیل از داوطلبان هلال‌احمر شهرستان جویبار گفت: در سال گذشته پایگاه امداد و نجات جاده‌ای هلال احمر جویبار در محور بابلسر به ساری 83 مورد تصادف را گروه امداد و نجات هلال احمر امداد رسانی کردند.

وی افزود: ازاین تعداد ۹۷ نفر مصدوم و ۴۵ نفر به‌صورت سرپایی درمان و ۷۶ مصدوم به بیمارستان منتقل شدند.

رئیس جمعیت هلال احمر جویبار با بیان اینکه بزرگ‌ترین عملیات امداد و نجات ساحلی در این شهرستان انجام شد اظهار کرد: امدادگران و ناجیان غریق از آغاز طرح دریا تا پایان طرح، 63 غریق را نجات و 765 مورد حادثه دیده را درمان سرپایی انجام داده‌اند و مانند سال های اخیر در طول 18 کیلومتر نوار ساحلی جویبار غریق منجر به فوت هم نداشته‌ایم.

صابری از کسب مقام نخست امدادگران جوان برادر این شهرستان در مسابقات کشوری خبر داد و گفت: امدادگران جوان شهرستان در مسابقات رفاقت مهر کشوری در رشته‌های چادرزنی، اتل بندی و بانداژ و حمل مصدوم مقام نخست را کسب کنند.

وی با اشاره به اینکه 61 دوره آموزشی امداد و نجات برگزار شده است عنوان کرد: این دوره‌ها در قالب کلاس‌های امداداولیه، مهارت‌های داوطلبی وآشنایی با مخاطرات برای یک هزارو ۵۰۰ امدادگر در شهرستان جویبار برگزار شد.

رئیس جمعیت هلال احمر جویبار خاطرنشان کرد: برگزاری طرح ملی فرشتگان رحمت و همای رحمت در سال گذشته، تهیه یک هزار و ۱۱۰ بسته غذایی برای نیازمندان شهرستان، برپایی سفره مهربانی در ایام ماه رمضان برای ۲۰۰ نیازمند، جمع آوری ۳۰ میلیون تومان کمک‌های نقدی و ۱۵۰ میلیون تومان کمک‌های غیر نقدی برای زلزله زدگان کرمانشاه، برپایی چادرسلامت و ویزیت رایگان در ۳۸ مرحله، اعزام کاروان سلامت در چهار منطقه شهرستان و برپایی کارناوال بشر دوستانه نذر آب برای هم‌وطنان سیستان و بلوچستان از جمله اقداماتی است که توسط جمعیت هلال احمر شهرستان جویبارانجام شد.

 تگ:


نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

اخرین اخبار