به گزارش  جویباران، محمدابراهیم ولی‌پور در بازدید از  شرکت‌های  مهندسی ماشین گستر و لوله کاسپین در شهرک صنعتی شهرستان جویبار گفت: وجود واحدهای فعال در شهرک صنعتی، زمینه‌ساز افزایش اشتغال و توسعه صنعت در شهرستان، استان و کشور می‌شود.

وی با بیان اینکه مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای جویبار نگاه ویژه‌ای به آموزش نیروی کار شرکت‌های شهرک صنعتی در زمینه ایجاد اشتغال پایدار دارد، خواستار تعامل بیشتر شرکت‌ها در زمینه آموزش نیروی کار و به‌روز بودن آن‌ها با آموزش‌های فنی و حرفه‌ای شد.

قاسم چلنگری مدیرعامل شرکت مهندسی ماشین گستر جویبار گفت: با توجه به مشکلات پیش‌رو در اقتصاد کشور، یکی از نیازهای مهم، به‌روز بودن کارگران با آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در جهت توسعه شرکت‌ها خواهد بود.

همچنین در این بازدید ابوالقاسم مدانلو مدیرعامل شرکت لوله کاسپین حمایت خود را از آموزش‌های فنی و حرفه‌ای اعلام و اظهار کرد: با تعامل بین این شرکت و مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای، خدمات بهتری برای کارگران این مجموعه به‌وجود خواهد آمد.

گفتنی است در پایان این بازدید مقرر شد این  شرکت‌ها رشته‌های مورد نیاز جهت آموزش را به مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای جویبار اعلام تا زمینه لازم برای برگزاری دوره‌ها صورت پذیرد.