سه شنبه
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر : 73892
۲۸ آذر ۱۳۹۷؛ ساعت ۹:۳۶
0 views

فرماندار جویبار:

جوانان باید با برنامه‌ریزی و آموزش در مسیر درست قرار گیرند

فرماندار شهرستان جویبار اظهار کرد: جوانان یک سرمایه عظیمی هستند که نمی‌توان بر روی آن‌ها قیمت گذاشت پس باید با برنامه درست و دقیق و کارآمد آن‌ها را ساماندهی کرد.

به گزارش  جویباران، سید علی اسد در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان جویبار گفت: جوانی یکی از بهترین دوره‌ها و از دوران طلایی هر فرد به شمار می‌رود.

وی افزود: در دوران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس همین جوانان و نوجوانان بودند کارهایی انجام دادند و جهان را مسحور شجاعت و ایثار و فداکاری خودکرده‌اند.

فرماندار جویبار با بیان اینکه باید برای جوانان برنامه‌ریزی درست و دقیقی کرد و گفت: جوانان یک سرمایه عظیمی هستند که نمی‌توان بر روی آن‌ها قیمت گذاشت پس باید با برنامه درست و دقیق و کارآمد آن‌ها را ساماندهی کرد.

اسد تأکید کرد: باید برنامه‌هایی که از کشور برای استان‌ها و شهرستان‌ها ارسال می‌شود بومی‌سازی کرد تا ضمن اجرای برنامه‌ها در چارچوب قانون با آداب‌ورسوم و شرایط آن منطقه نیز سازگار باشد.

وی بر هم افزایی دستگاه‌ها در اجرای برنامه در حوزه جوانان تأکید و عنوان کرد: با هم و درکنار هم کار کردن نتایج مثبتی و مفیدی برای جوانان در پی خواهد داشت.تگ:


نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

اخرین اخبار