سه شنبه
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر : 73942
۴ دی ۱۳۹۷؛ ساعت ۴:۱۵
0 views

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جویبار:

حماسه 9 دی با سخنان روشنگرایانه و بصیرت‌افزای رهبری رقم خورد/ تحریم‌های40 ساله، فرصت‌های بی‌نظیری برای جمهوری اسلامی ایران ایجاد کرد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان جویبار اظهار کرد: پس از انتخابات باشکوه 88 دشمن دنبال به چالش کشیدن نظام بود و عده‌‌ای در داخل نیز با دشمنان همراه شدند و اغتشاشات دی‌ماه را شکل دادند، که با سخنان روشنگرایانه و بصیرت‌افزای رهبری منجر به شکل گرفتن حماسه بی‌نظیر 9 دی شد.

به گزارش جویباران، سرهنگ مهرداد بابایی در جلسه ستاد امربه معروف و نهی ازمنکر شهرستان جویبار گفت: نظام نوپای جمهوری اسلامی ایران به جرم استقلال‌خواهی تحت شدیدترین تحریم‌های اقتصادی، سیاسی و نظامی بوده و قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه نظام به تمام این سیاست‌های خصمانه پاسخ داده است اظهار کرد: در طول این 40 سال پس از انقلاب باتوجه به شدیدترین تحریم‌ها، اما توانسته‌‌ایم به پیشرفت‌هایی در حوزه‌های مختلف دست پیدا کنیم که توانسته دشمنان را ناامید و مأیوس کند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جویبار بیان کرد: از دل تمام این تحریم‌ها فرصت‌های بی‌نظیری برای جمهوری اسلامی ایران به وجود آمد که امروز به عنوان یک قدرت منطقه‌ای شناخته شدیم.

بابایی بر نقش رهبری در مدیریت تحریم‌ها اشاره و تأکید کرد: مدیریت و هدایت هوشمندانه مقام معظم رهبری باعث شد این توطئه‌ها و حیله‌های دشمنان بی‌اثر شود.

وی خاطرنشان کرد: پس از انتخابات باشکوه 88 دشمن دنبال به چالش کشیدن نظام شد و عده‌ای در داخل نیز با دشمنان همراه شدند و اغتشاشات دی‌ماه را شکل دادند، که با سخنان روشنگرایانه و بصیرت‌افزای رهبری منجر به شکل گرفتن حماسه بی‌نظیر 9 دی شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جویبار گفت: دشمن ساکت ننشسته و همواره دشمنی خود علیه کشورمان ادامه خواهد داد.

حجت‌الاسلام محمدتقی نادعلیزاده امام جمعه شهرستان جویبار در این جلسه اظهار کرد: برنامه دهه ولایت، امامت و بصیرت باید به صورت شایسته و با همکاری همه دستگاه‌های اجرایی شهرستان برگزار شود.

وی با بیان اینکه مشروعیت ما وابسته به پذیرش اصل ولایت‌فقیه است گفت: تمام کارهای ما باید در راستای ولایت‌پذیری باشد.تگ:


نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

اخرین اخبار