به گزارش جویباران، سرهنگ مهرداد بابایی در نشست خبری با خبرنگاران و فعالان فضای مجازی با اشاره به اینکه نظام نوپای جمهوری اسلامی ایران به جرم استقلال‌خواهی تحت شدیدترین تحریم‌های اقتصادی، سیاسی و نظامی در طول این چهل سال پس از انقلاب اسلامی بوده و قرار گرفته است: در طول این ۴۰ سال پس از انقلاب باتوجه به شدیدترین تحریم‌ها، اما توانسته‌‌ایم ضمن پاسخگویی به این سیاست های خصمانه به پیشرفت‌هایی در حوزه‌های مختلف دست پیدا کنیم که دشمنان را ناامید و مأیوس کرده است.

وی با بیان اینکه دشمنان برای آسیب رساندن به ایران به هر جنایتی دست زدند اظهار کرد: دشمنان برای اینکه مانع نفوذ انقلاب اسلامی در جهان شود به هر جنایاتی از جمله جنگ تحمیلی ۸ ساله، تحریم‌های سیاسی و اقتصادی و ترور شخصیت‌ها و حمایت از فتنه‌های داخلی دست زدند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جویبار تصریح کرد: پس از ناامیدی دشمن در عرصه جنگ سخت با تمام قوا و هزینه‌های میلیاردی وارد عرصه جنگ نرم شد و به جان اعتقادات و باورهای مردم به ویژه جوانان ما افتادند.

بابایی عنوان کرد: دشمن با ورود به عرصه جنگ اقتصادی و رسانه‌ای و با هدف قرار دادن معیشت مردم به دنبال القای شبهه ناکارآمدی نظام است.

وی بر نقش پر رنگ رسانه‌ها در برابر این شبهات تأکید کرد و گفت: رسانه‌ها می‌توانند به‌عنوان افسران جنگ نرم نقش‌آفرینی کنند و از مرزهای فکری این سرزمین حفاظت و نقش مهمی در خنثی‌سازی شوم دشمنان داشته باشد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جویبار خاطرنشان کرد: اتفاقاتی که دولت‌های اروپایی و آمریکا علیه ملت خود انجام می‌دهند نقض شعارهای حقوق بشری و دموکراسی است که برای سایر کشور می‌دهند ولی رسانه‌های ما به آن نمی‌پردازند.

بابایی از افتتاح ۸ مسکن محرومین در شهرستان جویبار در ایام دهه فجر خبر داد.