سه شنبه
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر : 74067
۱۰ دی ۱۳۹۷؛ ساعت ۳:۳۱
0 views

اجراي 2 پروژه عمراني با اعتبار 4400 ميليون ريالي در شهرک صنعتی جویبار

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران از انجام پروژه اصلاح شبکه فاضلاب با اعتبار 2700 میلیون ریال و پروژه خرید و اجرای شبکه داخلی گاز با اعتبار 1700 میلیون ریال در شهرک صنعتی شهرستان جویبار خبر داد.

به گزارش جویباران، سید مصطفی موسوی در بازدید از شرکت‌های شهرک صنعتی جویبار گفت: شهرک صنعتی جویبار با مساحت بیش از ۹۳ هکتار، دارای شرایط مناسب سرمایه‌گذاری بوده و امکانات زیرساختی آب، برق، گاز، مخابرات و تصفیه خانه فاضلاب در این شهرک صنعتي مهیا است.

وی یکی از مهم‌ترین مزیت شهرک صنعتی جویبار را نزدیکي به بندر دانست و افزود: دسترسی و نزدیکی به دو بندر فریدونکنار و امیرآباد از ویژگی‌های خاص و منحصر بفرد این شهرک صنعتی، نسبت به شهرک‌های دیگر استان است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران تصریح کرد: تاکنون ۱۰۱ واحد بهره بردار 1063 میلیارد ریال در این شهرک صنعتی سرمایه گذاری کردند.

موسوی با بیان اینکه پروژه‌های زیرساختی شهرک صنعتي جويبار، انجام شده ولی در راستای تکمیل نيز پروژه‌هایی را در دست اقدام داریم اظهار کرد: پروژه اصلاح شبکه فاضلاب با اعتبار 2700 میلیون ریال و پروژه خرید و اجرای شبکه داخلی گاز با اعتبار 1700 میلیون ریال در حال انجام است.

سید علی اسد فرماندار جویبار نیز در این دیدار گفت: همکاری و مساعدت دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها در جذب سرمایه‌گذار و توجه به حل مشکلات واحدهای تولیدی به‌ویژه واحدهای تولیدی نیمه فعال، تأثیرگذار است.

وی افزود: با موافقت استاندار، شهرک صنعتی جویبار به‌عنوان پایلوت شهرک‌های صنعتی استان، به‌لحاظ تبدیل واحدهای راکد و غیرفعال به فعال، معرفی شده كه با حمایت مسئولین دستگاه‌های اجرایی موجب رونق تولید، ایجاد اشتغال پایدار و توسعه اقتصادی در شهرستان خواهد شد.تگ:


نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

اخرین اخبار